Generální partner
Světlý režim
11. únor 2014

Žáci U15 rozstříleli Vítkovice

Starší žáci hostili o víkendu soupeře z moravské části Ostravy. Střelecký den měla patnáctka, která i díky čtyřem gólům Borkaly a třem Waly porazila Vítkovice 10:1. Čtrnáctka se také radovala z výhry, ale „pouze“ 3:1. Mladším žákům soupeř z Čadce nepřijel, a tak si zahráli jen mezi sebou.

U15

MFK OKD Karviná U15 - MFK Vítkovice 1919 U15 10:1 (4:1)

Branky Karviné: 2., 20., 33. a 50. Borkala, 8., 37. a 55. Wala, 39. Feik, 51. Hladík, 70. Ptáček

Sestava Karviné: Skocz - Motyčka, Cieslawski, Kožusznik (36. Greger), Vrba (36. Swaczyna) - Parchanský (36. Feik), Špirja, Wala - Hladík, Kvapil (36. Ptáček), Borkala.

Trenér Martin Špička: „V přípravných zápasech se nám v poslední době na Vítkovice výsledkově i herně daří. Toto utkání nebylo jiné a hned od úvodních minut jsme převzali iniciativu a diktovali tempo hry. Soupeř se osměloval převážně na naši bránu v prvním poločase z rychlých protiútoků, ale druhá půle se již odehrávala v naší režii.“

U14

MFK OKD Karviná U14 - MFK Vítkovice 1919 U14 3:1 (1:0)

Branky Karviné: 39. a 47. Szotkowski, 34. Soušek

Sestava Karviné: Kux - Bijok (36. Rybka), Bystroň, Kudláček, Bielan (36. Mrózek) - Brzóska (45. Zorychta), Seriš, Klimek (30. Stawicki), Kaczmarczyk (36. Ostáš) - Soušek, Szotkowski.

Trenér Jan Laslop: „Zasloužené vítězství po dobrém výkonu. Mohli jsme vyhrát i výrazněji, ale to bychom museli být ve vyložených šancích úspěšnější.“

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.