Generální partner
Světlý režim
24. srpen 2009

Nejvyšší vítězství Karviné. Fotogalerie MFK OKD Karviná – Baník Most

Ideální fotbalové počasí přilákalo do hlediště více než 2600 diváků. Ti mohli shlédnout dosud nejvyšší vítězství Karviné v druhé lize.

A bylo se na co dívat. Karvinští předváděli obzvlášť v prvním poločase útočnou smršť, z níž pramenily tři góly.

Ani hosté nezůstávali pozadu. Jenomže jejich akce končily nedůrazem, nebo jim chybělo potřebné štěstíčko. Zejména při šancích Oboyi a Da Silvy stáli při domácím týmu všichni svatí.

To, co se nepovedlo v Čáslavi a poté v domácím utkání s Hradcem, vycházelo zelenobílým proti Mostu. I hostující trenér Jorge Aňon vyzdvihl na tiskové konferenci střeleckou produktivitu hráčů MFK OKD.

Díky brankostroji se karvinští vyšvihli na šesté místo a v sobotním souboji si to rozdají s týmem FC Zlín o pátou příčku.

Z víkendového kola nejvíce zaujala porážka Zlína na půdě posledního Hlučína. Za zmínku stojí i vítězství Ústí nad Labem, které jako jediné neztratilo v soutěži ani bod.

Výsledky čtvrtého kola: MFK OKD Karviná – Baník Most 4:0, FK Ústí nad Labem – FC Hradec Králové 1:0, FK Baník Sokolov – FK Fotbal Třinec 2:0, FK Viktoria Žižkov – FC Zenit Čáslav 1:0, FC Vítkovice – SFC Opava 0:0, AC Sparta Praha B – FK Dukla Praha 2:2, FC Hlučín - FC Zlín 2:0, FC Graffin Vlašim – FC Vysočina Jihlava 0:1.YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.