Generální partner
Světlý režim
12. únor 2014

Karvinou posílil Milan Halaška

První oficiální zimní posilou je šestadvacetiletý útočník Milan Halaška. Do Karviné přichází na půlroční hostování s opcí.

Útočník Milan Halaška je rodák z Krnova. Převážnou část své profesionální kariéry strávil v SFC Opava. Za ní nastoupil do 154 utkání a vstřelil 39 branek.

V letním přestupovém období roku 2012 přišel do brněnské Zbrojovky, se kterou se hned stal mistrem Juniorské ligy. Naposledy působil v chorvatském celku Inter Zaprešič, což je tým hrající druhou nejvyšší soutěž nedaleko hlavního města Zagrebu. V karvinském dresu prozatím nastoupil do šesti přípravných utkání a vstřelil dvě branky. „Milan přichází na půlroční hostování s opcí," řekl sportovní manažer Karviné Lubomír Vlk.Milan Halaška (8.1.1988)

Čerstvě šestadvacetiletý fotbalista, bývalý juniorský reprezentant začínal v Krnově, hrál také za Vítkovice a od července 2006 působil v Opavě. V létě 2012 přestoupil do Brna, odkud odešel na testy do Banské Bystrice, ale následně zamířil překvapivě do Chorvatska. V Karviné je od začátku ledna, kdy s týmem zahájil zimní přípravu. Nastupovat bude v dresu s číslem 20.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.