Mlade talenty

Áčko odjíždí na soustředění, v úterý hraje se Sencem

17.02.2014 | redakce
 

Áčko odjíždí na soustředění, v úterý hraje se Sencem Od úterý do soboty vycestují svěřenci Josefa Mazury na Slovensko, kde je čeká herní soustředění. Základnu rozbalí v Senci, kde hned ten den odpoledne sehrají s místním druholigovým týmem první přípravné utkání.

 

Trenér Josef Mazura s sebou bere jednadvacet hráčů včetně tří brankářů. Během pěti dnů čekají na fotbalisty tři přípravná střetnutí. V úterý se Sencem, ve čtvrtek s Šamorínem a na závěr s účastníkem předkola Evropské ligy - FK Senica.

První dva zápasy se uskuteční v Senci na umělé trávě a ten třetí v Senici by měl být sehrán na přírodní trávě. „Uvidíme, jak to nakonec bude. Ale pro Senici to bude generálka před startem Corgoň ligy, takže asi budou chtít hrát na trávě. Pokud tedy počasí dovolí,“ přemýšlel trenér Mazura.

Odjezd aspoň na pár dnů pryč z Karviné kvituje záložník Elvist Ciku. „Sice to je jen na pět dnů, ale aspoň na chvíli změníme prostředí. Všichni se také těšíme na přírodní trávu. Snad na ní odehrajeme zápas v Senici," přeje si Ciku.

Tréninkové jednotky na Slovensku budou probíhat na umělé trávě s tím, že trenér Mazura se chce zaměřit na součinnost jednotlivých řad. „Bude to klasika. Zaměříme se na obrannou i útočnou fázi, a také samozřejmě na standardní situace,“ upřesnil náplň soustředění s tím, že hráči musí ještě týden vydržet na umělce. „Od příštího čtvrtku v případě slušného počasí bychom mohli začít trénovat na Bažantnici,“ dodal Josef Mazura.

Termíny zápasů

ŠK SFM Senec - MFK OKD Karviná (úterý 18.2. 15:00)

FC ŠTK 1914 Šamorín - MFK OKD Karviná (čtvrtek 20.2. 17:30)

FK Senica - MFK OKD Karviná (sobota 22.2. 14:00)

• U10 čeká ve středu kvalifikace
včera - Kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu pokračují pro kategorie U10! Ve středu se na Kovoně představí osmička týmů od 10 hodin!

• STOPka pro Petráně
před 2 dny - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 3 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem