Mlade talenty

Trenér Mazura hodnotí herní soustředění

25.02.2014 | redakce
 

Trenér Mazura hodnotí herní soustředění Spokojenost vyjádřil trenér Josef Mazura s herním soustředěním na Slovensku i s prozatímní formou útočníků. Ve středu by chtěl s týmem začít trénovat na přírodní trávě a v sobotu už je na programu generálka s Hradcem Králové, která se však nakonec neuskuteční v Karviné.

 

V sobotu večer se Karvinští vrátili z herního soustředění na Slovensku. Trenér Josef Mazura byl po příjezdu zpět do Karviné s průběhem spokojený. „Po všech stránkách to bylo vydařené soustředění. Potkali jsme kvalitní soupeře, podmínky pro trénink byly na výborné úrovni a strava včetně ubytování také v pořádku,“ prohlásil karvinský trenér.

Jeho svěřenci změřili od úterý do soboty síly s dvěma druholigovými celky a jedním předním z nejvyšší slovenské soutěže. „Všechna tři utkání splnila naše očekávání. Každý zápas byl pochopitelně jiný, jinak se vyvíjel. Třeba se Senicou jsme se dost bránili, ale i přesto vyhráli. S Šamorínem to byl zápas nahoru dolů v plném nasazení,“ řekl Mazura.

Karvinského kouče mimo jiné také potěšila střelecká potence Karima Diabyho a Martina Holka, který se k týmu připojil až ve čtvrtek ráno před utkáním s Šamorínem. Oba dohromady zaznamenali po dvou gólech. „Od útočníků se góly očekávají. V tréninku pracujeme na tom, abychom dostali míč do vápna. Potom už je právě na útočnících, jak s tím naloží. Je dobře, že se jim daří. Snad v tom budou pokračovat,“ přeje si.

Po sobotním večerním příjezdu následoval v neděli trénink se sporttesterem a v pondělí volno. Od úterka se pokračuje dále. „Už ve středu nebo nejpozději ve čtvrtek bychom chtěli na přírodní trávu. Přeci jen už jsme na umělé trávě dlouho. Kluci jsou navíc namlsaní ze sobotního zápasu, který odehráli v Senici právě na přírodním pažitu,“ objasnil.

Před fotbalisty je už pouze sobotní generálka s Hradcem Králové, a proto i stav hráčského kádru by měl být takřka jasný. Trenér Mazura během zimní přípravy přivítal celkem pět nových fotbalistů. „Kádr by už v podstatě neměl doznat změn. Opustil nás ještě David Puškáč, který bude na jaře hostovat v Orlové,“ doplnil Josef Mazura.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor C4-řada 3- sedadlo 11, b) sektor B5-řada 5-sedadlo 17, c) sektor D4-řada 5-sedadlo 22, d) sektor D5-řada 5-sedadlo 32. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Plzni budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny a jako bonus obdrží každý po dvou vstupenkách na futsal ČR-Nizozemsko, které se bude hrát v Karviné 3.12.

• Sobotní výsledky st. žáků
16.11. - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem