Generální partner
Světlý režim
26. únor 2014

Předprodej permanentek začne od pátku

Na sekretariátu klubu bude od pátku 28.2. možnost zakoupení permanentních vstupenek na jarní část Fotbalové národní ligy.

Karvinští v jarních odvetách sehrají na domácím stadionu celkem sedm utkání. Postupně přivítají Frýdek-Místek, Vlašim, Bohemians Praha, Pardubice, Viktorii Žižkov, Táborsko a Varnsdorf. Permanentky budou opět rozděleny do dvou cenových kategorií. Na hlavní tribunu se bude permanentka prodávat za 300 Kč a na stání na ochozech za 180 Kč.

Samozřejmostí bude možnost zakoupení jednorázového vstupu na každý duel. Vstupenka na hlavní tribunu bude v pokladnách k dostání za 50 Kč a na stání o dvacet korun levněji, tedy za 30 Kč. Zlevněné vstupné bude k dispozici důchodcům, kteří za vstupenku na stání zaplatí pouhých 20 Kč. Ušetří rovněž zaměstnanci OKD. Po předložení příslušného dokladu obdrží lupen na tribunu za 25 Kč a na stání za pouhých 15 Kč. Ženy a děti (do 15 let) mají vstup mimo tribunu ZDARMA!

Všechny druhy permanentek lze zakoupit na sekretariátu klubu na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji od pondělí do pátku v době od 8 do 16 hodin, ve čtvrtky jen do 14 hodin. Permanentky na stání je možné koupit také ve Sportbaru v Karviné-Ráji poblíž stadionu (naproti tenisovým kurtům) a v Bowling Baru na Kovoně v Karviné-Novém Městě.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.8. | redakce

Tomáš Ostrák: Přání moje i Kolína nad Rýnem bylo hrát nejvyšší soutěž, v Karviné se mi líbí!

Mladý ofenzivní fotbalista Tomáš Ostrák v prvních dvou zápasech ukázal, že by měl být posilou. Ve středu proti Jastrzebie dokonce vstřelil svůj první gól v dresu MFK. V rozhovoru prozrazuje, jak je prozatím ve Slezsku spokojený, a proč do Karviné přišel...

po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii