Mlade talenty

St. dorost vyhrál v Opavě, rozhodl po změně stran

18.04.2014 | redakce
 

St. dorost vyhrál v Opavě, rozhodl po změně stran Zápas s vítězným koncem sehráli ligoví dorostenci v Opavě. Tím pádem oplatili Opavě podzimní porážku z domácího utkání na Kovoně a navíc ji připravili první prohru na jaře. O výsledku rozhodli ve druhé půli Putyera s Kalousem.

 

SFC Opava U19 - MFK OKD Karviná U19 1:2 (1:0)

Branky: 37. Janetzký – 47. Putyera, 69. Kalous

Sestava Karviné: Ciupa – Jadamík, Leibl, Wowra, Berešík – Putyera, Smrž, Rybníček (69. Puškáč), Kalous (80. Procházka) – Moskál, Puchel.

Trenér Petr Gibala: „Opavu jsme připravili o jarní neporazitelnost a asi zaslouženě, protože jsme byli o kapánek lepší. Domácí zahrávali velmi dobře standardní situace, kterých měli dobrých dvacet, z toho hned dvanáct rohů. Všechno však gólman Ciupa společně s obranou ustáli, což je pochopitelně velmi pozitivní. Bohužel se v každém zápase dostáváme zbytečně pod tlak svými chybami. Po prvním poločase jsme prohrávali, přestože jsme v něm vstřelili dva góly, oba ale z ofsajdu. Věděli jsme a kluky upozorňovali na to, že by to stejně jako se Slavií nebo Spartě mohlo jít po stranách a to se potvrdilo, když Putyera i Kalous ve druhé půli výsledek svými góly otočili. Důležitým faktorem k vítězství bylo neinkasovat ve druhé části. Jsem rád, že se nám to podařilo.“

• Týmy U18 a U16 začínají
dnes - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
před 2 dny - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
před 2 dny - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Juniorka hostí Baník
5.8. - V pondělí od 11 hodin rozehraje juniorka své třetí mistrovské utkání! Na Kovoně hostí v derby ostravský Baník! Svěřenci trenérů Gazdy a Bielana budou chtít získat tři body, prozatím získali jen jeden za remízu s Třincem.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna