Mlade talenty

St. dorost vyhrál v Opavě, rozhodl po změně stran

18.04.2014 | redakce
 

St. dorost vyhrál v Opavě, rozhodl po změně stran Zápas s vítězným koncem sehráli ligoví dorostenci v Opavě. Tím pádem oplatili Opavě podzimní porážku z domácího utkání na Kovoně a navíc ji připravili první prohru na jaře. O výsledku rozhodli ve druhé půli Putyera s Kalousem.

 

SFC Opava U19 - MFK OKD Karviná U19 1:2 (1:0)

Branky: 37. Janetzký – 47. Putyera, 69. Kalous

Sestava Karviné: Ciupa – Jadamík, Leibl, Wowra, Berešík – Putyera, Smrž, Rybníček (69. Puškáč), Kalous (80. Procházka) – Moskál, Puchel.

Trenér Petr Gibala: „Opavu jsme připravili o jarní neporazitelnost a asi zaslouženě, protože jsme byli o kapánek lepší. Domácí zahrávali velmi dobře standardní situace, kterých měli dobrých dvacet, z toho hned dvanáct rohů. Všechno však gólman Ciupa společně s obranou ustáli, což je pochopitelně velmi pozitivní. Bohužel se v každém zápase dostáváme zbytečně pod tlak svými chybami. Po prvním poločase jsme prohrávali, přestože jsme v něm vstřelili dva góly, oba ale z ofsajdu. Věděli jsme a kluky upozorňovali na to, že by to stejně jako se Slavií nebo Spartě mohlo jít po stranách a to se potvrdilo, když Putyera i Kalous ve druhé půli výsledek svými góly otočili. Důležitým faktorem k vítězství bylo neinkasovat ve druhé části. Jsem rád, že se nám to podařilo.“

• Sestřih zápasu v Plzni
včera - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna