St. dorost vyhrál v Opavě, rozhodl po změně stran

18.04.2014 | redakce

St. dorost vyhrál v Opavě, rozhodl po změně stran Zápas s vítězným koncem sehráli ligoví dorostenci v Opavě. Tím pádem oplatili Opavě podzimní porážku z domácího utkání na Kovoně a navíc ji připravili první prohru na jaře. O výsledku rozhodli ve druhé půli Putyera s Kalousem.

SFC Opava U19 - MFK OKD Karviná U19 1:2 (1:0)

Branky: 37. Janetzký – 47. Putyera, 69. Kalous

Sestava Karviné: Ciupa – Jadamík, Leibl, Wowra, Berešík – Putyera, Smrž, Rybníček (69. Puškáč), Kalous (80. Procházka) – Moskál, Puchel.

Trenér Petr Gibala: „Opavu jsme připravili o jarní neporazitelnost a asi zaslouženě, protože jsme byli o kapánek lepší. Domácí zahrávali velmi dobře standardní situace, kterých měli dobrých dvacet, z toho hned dvanáct rohů. Všechno však gólman Ciupa společně s obranou ustáli, což je pochopitelně velmi pozitivní. Bohužel se v každém zápase dostáváme zbytečně pod tlak svými chybami. Po prvním poločase jsme prohrávali, přestože jsme v něm vstřelili dva góly, oba ale z ofsajdu. Věděli jsme a kluky upozorňovali na to, že by to stejně jako se Slavií nebo Spartě mohlo jít po stranách a to se potvrdilo, když Putyera i Kalous ve druhé půli výsledek svými góly otočili. Důležitým faktorem k vítězství bylo neinkasovat ve druhé části. Jsem rád, že se nám to podařilo.“

• U15+U14: Porážky se Sigmou
včera - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 2 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.