Blýskl se hattrickem, ale i tak byl Siekiera zklamaný

22.04.2014 | redakce

Blýskl se hattrickem, ale i tak byl Siekiera zklamaný Asi nejsmutnějším fotbalistou po sobotním utkání rezervního týmu proti Brumovu byl Denis Siekiera. Během patnácti minut, které ještě rozdělila přestávka, se blýskl hattrickem. Bohužel to nestačilo ani na bod.

Vstřelil tři branky v jednom zápase, ale radost byste z jeho tváře hledali marně. Denis Siekiera dokázal fantasticky vrátit svůj tým do zápasu, ve kterém po půlhodině prohrával 0:3. Nakonec si hosté z Brumova přeci jen tři body odvezli. „Hrozně moc to mrzí. Dokážeme dorovnat tříbrankové manko a stejně na konci inkasujeme laciný gól. Opakuje se to skoro v každém zápase,“ prohlásil Siekiera.

Úvodní půlhodina, ve které béčko třikrát inkasovalo, by se dala nazvat půlhodinou hrůzy. „Chyběl nám pohyb, míče jsme jenom nakopávali. Po třetí inkasované brance jsme však začali běhat a hrát víc po zemi. Určitě nám pomohl gól krátce před pauzou. Zjistili jsme, že se s nimi dá hrát. Bohužel jsme si to pokazili sami,“ klopil zrak třígólový střelec, který naposledy zaznamenal hattrick v kategorii mladšího dorostu. „Ale ne za patnáct minut,“ usmál se.

Pozitivem zápasu proti Brumovu je skutečnost, že po třech „nulových" zápasech na domácím hřišti za sebou, se béčko dočkalo gólu - a rovnou hned tří. „O to víc mrzí, že dáme doma tři góly a nemáme ani bod,“ dodal smutný hrdina Denis Siekiera.

Je potřeba přihlédnout k faktu, že na jaře béčku příliš nepomáhají áčkoví hráči a celkově má trenér Pejša k dispozici mladý tým, který v zápasech doplácí na nezkušenost. „To je pravda. Herní projev, myslím si, nemáme úplně špatný. Chybí nám nějací hráči, kteří by byli tahouny. Třeba vysoký stoper a jeden opravdu koncový hráč,“ myslí si Siekiera. Tím, že A-tým hraje ve Zlíně v sobotu a béčko hostí Otrokovice až v neděli odpoledne, je velmi pravděpodobné, že do tohoto důležitého zápasu o záchranu trenér Pejša rád sáhne do kádru áčka pro několik posil.

• Sestřih zápasu v Plzni
včera - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…