Blýskl se hattrickem, ale i tak byl Siekiera zklamaný

22.04.2014 | redakce

Blýskl se hattrickem, ale i tak byl Siekiera zklamaný Asi nejsmutnějším fotbalistou po sobotním utkání rezervního týmu proti Brumovu byl Denis Siekiera. Během patnácti minut, které ještě rozdělila přestávka, se blýskl hattrickem. Bohužel to nestačilo ani na bod.

Vstřelil tři branky v jednom zápase, ale radost byste z jeho tváře hledali marně. Denis Siekiera dokázal fantasticky vrátit svůj tým do zápasu, ve kterém po půlhodině prohrával 0:3. Nakonec si hosté z Brumova přeci jen tři body odvezli. „Hrozně moc to mrzí. Dokážeme dorovnat tříbrankové manko a stejně na konci inkasujeme laciný gól. Opakuje se to skoro v každém zápase,“ prohlásil Siekiera.

Úvodní půlhodina, ve které béčko třikrát inkasovalo, by se dala nazvat půlhodinou hrůzy. „Chyběl nám pohyb, míče jsme jenom nakopávali. Po třetí inkasované brance jsme však začali běhat a hrát víc po zemi. Určitě nám pomohl gól krátce před pauzou. Zjistili jsme, že se s nimi dá hrát. Bohužel jsme si to pokazili sami,“ klopil zrak třígólový střelec, který naposledy zaznamenal hattrick v kategorii mladšího dorostu. „Ale ne za patnáct minut,“ usmál se.

Pozitivem zápasu proti Brumovu je skutečnost, že po třech „nulových" zápasech na domácím hřišti za sebou, se béčko dočkalo gólu - a rovnou hned tří. „O to víc mrzí, že dáme doma tři góly a nemáme ani bod,“ dodal smutný hrdina Denis Siekiera.

Je potřeba přihlédnout k faktu, že na jaře béčku příliš nepomáhají áčkoví hráči a celkově má trenér Pejša k dispozici mladý tým, který v zápasech doplácí na nezkušenost. „To je pravda. Herní projev, myslím si, nemáme úplně špatný. Chybí nám nějací hráči, kteří by byli tahouny. Třeba vysoký stoper a jeden opravdu koncový hráč,“ myslí si Siekiera. Tím, že A-tým hraje ve Zlíně v sobotu a béčko hostí Otrokovice až v neděli odpoledne, je velmi pravděpodobné, že do tohoto důležitého zápasu o záchranu trenér Pejša rád sáhne do kádru áčka pro několik posil.

• Minirepublika na Bažantnici
včera - Žáky U13 čeká ve středu na Bažantnici republikové měření sil v soutěži Minirepublika. Začíná se v 11:30 hod. mezi sebou si zahrají Písek, Baník Ostrava, Hodonín, Pardubice a domácí tým!

• Ve Zlíně v sobotu 3. listopadu
včera - V rámci 14. kola FORTUNA:LIGY zavítá MFK Karviná na půdu Fastavu Zlín. Hrát se bude v sobotu 3. listopadu od 17 hodin.

• Tým U11 čeká kvalifikace
před 2 dny - Sportovní centrum Kovona bude v úterý 16. října od 9:30 hodin hostit kvalifikační turnaj Ondrášovka Cup pro kategorii U11. Fanoušci a rodiče jsou srdečně zváni.

• Víkendové výsledky mládeže
13.10. - Příbram-U19 3:0, U18-Opava 0:1, Příbram-U17 3:2, U16-Opava 0:3, Hodonín-U15 2:0, Hodonín-U14 1:1, Vsetín-U13 0:12, Vsetín-U12 7:2, st.žáci B-Horní Suchá 0:2, ml.žáci B-Horní Suchá 5:1.

• Lingr odehrál hodinu
12.10. - Jednašedesát minut odehrál v základní sestavě české reprezentace do 20 let záložník Ondřej Lingr. Češi prohráli v Polsku s domácím týmem 0:3.

• Vydařená Minirepublika U12
11.10. - Žáci U12 ve středu absolvovali tradiční měření sil pod názvem Minirepublika. Ve čtyřech duelech si připsali tři výhry (4:1 Svratka Brno, 4:2 Třebíč a 3:2 Táborsko) a jednu porážku (1:2 Baník Ostrava). Celé klání se na Kovoně vydařilo na jedničku!

• U10: Postup těsně unikl
10.10. - Velká škoda! Týmu U10 pod vedením René Vichera chybělo k postupu z kvalifikace ve Frýdku-Místku na Finálový turnaj Ondrášovka Cupu jen velmi málo. Výsledky: MFK-Valašské Meziříčí 8:1, MFK-Opava 5:3, MFK-Bruntál 2:4, MFK-Vítkovice 1:1, MFK-Třinec 4:3, MFK-Frýdek-Místek 6:2, MFK-Hlučín 1:2.

• Turnaj Minirepublika ve středu
9.10. - Sportovní centrum Kovona bude ve středu 10. října od 11:30 hodin hostit turnaj Minirepublika kategorie U12. Kromě domácího týmu se na umělé trávě představí Třebíč, Svratka Brno, Táborsko a Baník Ostrava. Na poslední chvíli zrušily svou účast týmy: Písek a slovenské Malacky.