Generální partner
Světlý režim
5. květen 2014

V úterý proběhne fotbalové odpoledne

Pro děti narozené v letech 2005-2009 uspořádá Městský fotbalový klub v úterý 6. května Fotbalové odpoledne se spoustou soutěží ve fotbalových dovednostech. Akce proběhne ve Sportovním centru Kovona od 16 hodin. V případě špatného počasí v hale.

Na co mají rodiče své ratolesti připravit? Náplní odpoledne budou různé soutěže ve střelbě na přesnost, v žonglování a chybět nebude ani klasický fotbálek. Pro všechny děti bude pochopitelně zajištěn pitný režim a malá pozornost. Pro výherce v soutěžích budou též připraveny drobné ceny.

Akce se koná za každého počasí ve Sportovním centru Kovona. V případě nepříznivého počasí se děti přesunou do haly. Městský fotbalový klub navíc připravil společně s RPG BYTY speciální bonus pro děti bydlící s rodiči v bytech této společnosti. Jaký? Tréninky do konce kalendářního roku 2014 ZDARMA!

Těšíme se na setkání a doufáme, že si děti sportovní odpoledne dosytosti užijí.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.