Generální partner
Světlý režim
7. květen 2014

Vydařené úterní fotbalové odpoledne

Na čtyři desítky dětí z řad školáků i předškoláků si společně s rodiči našlo cestu na fotbalové odpoledne, které v úterý uspořádal Městský fotbalový klub Karviná.

První rodiče se svými ratolestmi se začali na umělé trávě sportovního centra Kovona scházet už půl hodiny před avizovaným začátkem akce. Každý rodič postupně nadiktoval potřebné náležitosti hosteskám, které pak jejich dítkám na tvář napsaly jejich ročník narození a pořadové číslo v daném ročníku.

Samotnou akci zahájil krátkým proslovem, týkající se hlavně organizačních věcí, hlavní trenér přípravek Michael Klos. Děti pak byly trenéry rozděleny do jednotlivých skupinek dle ročníků a absolvovaly množství různých úkolů a soutěží zábavnou formou. Připraveno bylo nezbytné občerstvení a pro každého malá pozornost. „Účast byla velmi slušná. Děti celé odpoledne bavilo, byly šikovné a navíc nám také přálo počasí. Takže velká spokojenost,“ usmíval se Michael Klos.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.