Generální partner
Světlý režim
14. květen 2014

Mladší dorostenci porazili také Třinec

V úterních duelech slavili mladší dorostenci dvě výhry o jediný gól. Sedmnáctka vyhrála 3:2, šestnáctce stačil ke třem bodům opět výsledek 1:0. Zápas rozhodl David Egri. Už v pátek hrají dorostenci opět doma, tentokrát s Frýdkem-Místkem.

U17

MFK OKD Karviná U17 – FK Fotbal Třinec U17 3:2 (1:2)

Branky Karviné: 22. Smrž, 49. Řapek, 58. Pavelka

Sestava Karviné: Mušec - Rýznar, Večerka, Rulíšek, Lichtblau (41. Formela) - Kubiena (79. Mareček), Smrž, Blanik, Pavelka (65. Němec) - Strnad (45. Putyera) - Řapek.

Hodnocení trenéra doplníme později.

U16

MFK OKD Karviná U16 – FK Fotbal Třinec U16 1:0 (0:0)

Branka: 54. Egri

Sestava Karviné: Ciupa - Michalidis (65. Poštulka), Štěrba, Dostál (41. Formela), Špaček - Wenglorz (76. Borkala), Jaworski, Růžička (68. Chloň), Berešík - Lingr, Egri.

Hodnocení trenéra: „V úvodu jsme působili ospale a dlouho se nemohli dostat do tempa. Přes velmi dobře bránícího soupeře se naši hráči prosazovali jen stěží. Navíc čelili vyložené šanci, ve které tým skvěle podržel Jirka Ciupa. Ve druhé půli jsme již hosty k ničemu vážnějšímu nepustili a po několika nebezpečných protiútocích jsme jeden přetavili ve vítězný gól."

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.