Mladší dorostenci i žáci vyhráli

19.05.2014 | redakce

Mladší dorostenci i žáci vyhráli Kromě dorostu U19 hrála v pátek a sobotu kvůli nepříznivému počasí už jen čtyři mládežnická družstva - a všechna vyhrála. Mladší dorostenci si poradili s Frýdkem-Místkem, kde se zadařilo v kategorii sedmnáctek Davidu Blanikovi, který nasázel hattrick.

U17

MFK OKD Karviná U17 - MFK Frýdek-Místek U17 4:1 (2:0)

Branky Karviné: 20., 31. a 72. Blanik, 62. Řapek

Sestava Karviné: Mušec - Pavlík, Rulíšek, Formela (64. Večerka), Rýznar - Kubiena, Mareček (58. Lichtblau), Blanik, Pavelka - Strnad - Řapek.

Hodnocení trenéra: „V průběhu celého utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. V prvním poločase jsme byli nepřesní v přechodové fázi, čehož soupeř využíval k rychlým protiútokům. Ve druhé půli jsme hru zpřesnili a zjednodušili a vytvořili si spoustu vyložených šancí. Jejich neproměňování se nám málem vymstilo, když soupeř po naší chybě v obranné fázi vstřelil kontaktový gól. Naštěstí jsme přidali další dvě branky a žádné drama nepřipustili."

U16

MFK OKD Karviná U16 - MFK Frýdek-Místek U16 3:1 (2:0)

Branky Karviné: Egri, Lingr a Wenglorz

Sestava Karviné: Ciupa - Michalidis, Poštulka, Štěrba, Chloň (41. Růžička) - Wenglorz, Jaworski, Špaček, Berešík (67. Hujo) - Egri, Lingr.

Hodnocení trenéra: „Utkání jsme zvládli lépe v útočné fázi. V obranné jsme totiž udělali tři hrubé chyby, které však soupeř nedokázal proměnit i díky výbornému Ciupovi. Kvalitní výkon v útočné fázi předvedli Egri, Lingr, Wenglorz a Jaworski. Vítězství je zcela zasloužené."

U13

1.HFK Olomouc U13 - MFK OKD Karviná U13 10:15 (8:6)

Sestava Karviné, I.sestava: Rylko - Brabec, Věčorek, Šenkýř (Doskoč) - Holoubek, Holzer, Kobza - Jurčák (Pisarek). II.sestava: Foltyn - Gráca, Toroň (Kubiena), Štromp (Gajda) - Zach, Streit, Kývala - Buzek.

U12

1.HFK Olomouc U12 - MFK OKD Karviná U12 1:14 (1:7)

Branky Karviné: 6., 8. a 20. Golasowski, 9. a 51. Zych, 31. a 60. Stuchlik, 33. a 55. Corriero, 38. a 48. Malý, 7. Rychtařík, 15. Lukáš, 22. Goj

Sestava Karviné, I.sestava: Drobek - Pastuszek (Gredka), Rychtařík, Malý - Corriero, Stuchlik, Kadlíček - Zych. II.sestava: Lipták - Volný, Špirko, Lukáš (Šebesta) - Adamus (Michalidis V.), Lubojacký, Goj - Golasowski.

Hodnocení trenéra: „Zasloužené vítězství. Je jen škoda dalších neproměněných šancí. Za předvedený výkon si všichni kluci zaslouží pochvalu."

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor C4-řada 3- sedadlo 11, b) sektor B5-řada 5-sedadlo 17, c) sektor D4-řada 5-sedadlo 22, d) sektor D5-řada 5-sedadlo 32. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Plzni budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny a jako bonus obdrží každý po dvou vstupenkách na futsal ČR-Nizozemsko, které se bude hrát v Karviné 3.12.

• Sobotní výsledky st. žáků
16.11. - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).