Generální partner
Světlý režim
19. květen 2014

Mladší dorostenci i žáci vyhráli

Kromě dorostu U19 hrála v pátek a sobotu kvůli nepříznivému počasí už jen čtyři mládežnická družstva - a všechna vyhrála. Mladší dorostenci si poradili s Frýdkem-Místkem, kde se zadařilo v kategorii sedmnáctek Davidu Blanikovi, který nasázel hattrick.

U17

MFK OKD Karviná U17 - MFK Frýdek-Místek U17 4:1 (2:0)

Branky Karviné: 20., 31. a 72. Blanik, 62. Řapek

Sestava Karviné: Mušec - Pavlík, Rulíšek, Formela (64. Večerka), Rýznar - Kubiena, Mareček (58. Lichtblau), Blanik, Pavelka - Strnad - Řapek.

Hodnocení trenéra: „V průběhu celého utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. V prvním poločase jsme byli nepřesní v přechodové fázi, čehož soupeř využíval k rychlým protiútokům. Ve druhé půli jsme hru zpřesnili a zjednodušili a vytvořili si spoustu vyložených šancí. Jejich neproměňování se nám málem vymstilo, když soupeř po naší chybě v obranné fázi vstřelil kontaktový gól. Naštěstí jsme přidali další dvě branky a žádné drama nepřipustili."

U16

MFK OKD Karviná U16 - MFK Frýdek-Místek U16 3:1 (2:0)

Branky Karviné: Egri, Lingr a Wenglorz

Sestava Karviné: Ciupa - Michalidis, Poštulka, Štěrba, Chloň (41. Růžička) - Wenglorz, Jaworski, Špaček, Berešík (67. Hujo) - Egri, Lingr.

Hodnocení trenéra: „Utkání jsme zvládli lépe v útočné fázi. V obranné jsme totiž udělali tři hrubé chyby, které však soupeř nedokázal proměnit i díky výbornému Ciupovi. Kvalitní výkon v útočné fázi předvedli Egri, Lingr, Wenglorz a Jaworski. Vítězství je zcela zasloužené."

U13

1.HFK Olomouc U13 - MFK OKD Karviná U13 10:15 (8:6)

Sestava Karviné, I.sestava: Rylko - Brabec, Věčorek, Šenkýř (Doskoč) - Holoubek, Holzer, Kobza - Jurčák (Pisarek). II.sestava: Foltyn - Gráca, Toroň (Kubiena), Štromp (Gajda) - Zach, Streit, Kývala - Buzek.

U12

1.HFK Olomouc U12 - MFK OKD Karviná U12 1:14 (1:7)

Branky Karviné: 6., 8. a 20. Golasowski, 9. a 51. Zych, 31. a 60. Stuchlik, 33. a 55. Corriero, 38. a 48. Malý, 7. Rychtařík, 15. Lukáš, 22. Goj

Sestava Karviné, I.sestava: Drobek - Pastuszek (Gredka), Rychtařík, Malý - Corriero, Stuchlik, Kadlíček - Zych. II.sestava: Lipták - Volný, Špirko, Lukáš (Šebesta) - Adamus (Michalidis V.), Lubojacký, Goj - Golasowski.

Hodnocení trenéra: „Zasloužené vítězství. Je jen škoda dalších neproměněných šancí. Za předvedený výkon si všichni kluci zaslouží pochvalu."

Rozhovory Rozhovory
po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii