Mlade talenty

David Mikula: V zápasech jsme málo agresivní

22.05.2014 | redakce
 

David Mikula: V zápasech jsme málo agresivní V předposledním vydání bulletinu, tentokrát k zápasu s Táborskem, bude mj. k přečtení rozhovor s kapitánem Davidem Mikulou, který bude muset kvůli karetnímu trestu vynechat následující dvě utkání a nejspíš bude pomáhat se záchranou béčku. Co všechno řekl? Zde je malá ochutnávka.

 

Davide, začátky posledních venkovních zápasů vám vůbec nevycházejí. Čemu to přičítáte?

Nevím. Celý týden se obecně připravujeme na vysoké hráče soupeře a dopadne to jako v Budějovicích, kde dostaneme tři góly ze standardek a první hned po třech minutách. Navíc v neděli to bylo o to těžší, že jsme hráli s Budějovicemi a ještě na jejich hřišti. Bohužel jsme to zase nezvládli.

V Českých Budějovicích jste uviděl osmou žlutou kartu v sezóně, což automaticky znamená stop na dva duely. Nabízí se varianta výpomoci béčku k záchraně v divizi. Co vy na to?

Prvně musím říct, že mě mrzí, že nezasáhnu zrovna do zápasu s aspirantem na postup. S tím, že půjdu hrát za béčko, počítám. Nemám s tím vůbec problém. Všichni víme, že je na tom hodně špatně.

Proč se podle vás nedostavují výsledky na hřištích soupeřů? Z posledních tří utkání máte nula bodů a záporné skóre 2:10.

Když to vezmu postupně, tak nám opravdu hrubě nevyšlo utkání ve Zlíně, kde nás domácí svou agresivitou přejeli. V Třinci jsme podle mě odehráli jedno z lepších utkání. Dali jsme dva góly, ale hrozné chyby v defenzivě zapříčinily nulový zisk. Naposledy v Budějovicích jsme opět nezachytili začátek, ale nepoložilo nás, i když domácí byli lepší. Rozhodujícím faktorem byla zase malá agresivita, což je náš největší problém.

Do konce soutěže zbývají tři zápasy a vypadá to, že z toho bude nejlépe osmé místo. Zklamání?

Určitě jo. Minulá sezóna nám v konečném součtu také nevyšla a teď to bude podobné. Je to velké zklamání.

Celý rozhovor najdete v bulletinu při utkání s Táborskem. I tentokrát bude bulletin, jehož cena zůstává 10 Kč, slosovatelný a budeme hrát o pěnivý mok.

• U19 a U17 hostí v pátek Zlín
dnes - Ligoví dorostenci hrají už v pátek 18. října na Kovoně další mistrovské utkání - tentokrát proti Zlínu. Tým U19 začne v 13:00 hodin, U17 v 15:15 hodin.

• U10&U11 čeká kvalifikace
před 3 dny - Kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu pokračují pro kategorie U10 a U11! V úterý a ve středu se na Kovoně představí vždy osmička týmů. Začátky oba dny v 10 hodin.

• STOPka pro Petráně
13.10. - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
12.10. - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem