Generální partner
Světlý režim
22. květen 2014

David Mikula: V zápasech jsme málo agresivní

V předposledním vydání bulletinu, tentokrát k zápasu s Táborskem, bude mj. k přečtení rozhovor s kapitánem Davidem Mikulou, který bude muset kvůli karetnímu trestu vynechat následující dvě utkání a nejspíš bude pomáhat se záchranou béčku. Co všechno řekl? Zde je malá ochutnávka.

Davide, začátky posledních venkovních zápasů vám vůbec nevycházejí. Čemu to přičítáte?

Nevím. Celý týden se obecně připravujeme na vysoké hráče soupeře a dopadne to jako v Budějovicích, kde dostaneme tři góly ze standardek a první hned po třech minutách. Navíc v neděli to bylo o to těžší, že jsme hráli s Budějovicemi a ještě na jejich hřišti. Bohužel jsme to zase nezvládli.

V Českých Budějovicích jste uviděl osmou žlutou kartu v sezóně, což automaticky znamená stop na dva duely. Nabízí se varianta výpomoci béčku k záchraně v divizi. Co vy na to?

Prvně musím říct, že mě mrzí, že nezasáhnu zrovna do zápasu s aspirantem na postup. S tím, že půjdu hrát za béčko, počítám. Nemám s tím vůbec problém. Všichni víme, že je na tom hodně špatně.

Proč se podle vás nedostavují výsledky na hřištích soupeřů? Z posledních tří utkání máte nula bodů a záporné skóre 2:10.

Když to vezmu postupně, tak nám opravdu hrubě nevyšlo utkání ve Zlíně, kde nás domácí svou agresivitou přejeli. V Třinci jsme podle mě odehráli jedno z lepších utkání. Dali jsme dva góly, ale hrozné chyby v defenzivě zapříčinily nulový zisk. Naposledy v Budějovicích jsme opět nezachytili začátek, ale nepoložilo nás, i když domácí byli lepší. Rozhodujícím faktorem byla zase malá agresivita, což je náš největší problém.

Do konce soutěže zbývají tři zápasy a vypadá to, že z toho bude nejlépe osmé místo. Zklamání?

Určitě jo. Minulá sezóna nám v konečném součtu také nevyšla a teď to bude podobné. Je to velké zklamání.

Celý rozhovor najdete v bulletinu při utkání s Táborskem. I tentokrát bude bulletin, jehož cena zůstává 10 Kč, slosovatelný a budeme hrát o pěnivý mok.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii