Generální partner
Světlý režim
23. květen 2014

Béčko přivítá Slavičín už v sobotních 15 hodin

Sobotní zápas proti vedoucímu týmu soutěže sehraje rezervní tým už od 15 hodin a nikoliv až od 16:30. Důvodem přesunu od hodinu a půl dopředu je podvečerní semifinále hokejového MS mezi Českem a Finskem.

Karvinští mají před sebou poslední čtyři zápasy. Situace momentálně není nejrůžovější, protože se nachází na sestupové patnácté příčce. Hlavní konkurent v boji o záchranu, fotbalisté Valašského Meziříčí, totiž zvládl úterní domácí dohrávku s Novým Jičínem.

Spodek tabulky vypadá následovně. Dvanáctý Přerov a třináctý Valmez mají třicet bodů, čtrnácté Otrokovice 29 bodů a ještě o bod méně mají právě svěřenci trenérů Vlka a Bielana. O dalších pět bodů zpět je poslední Šumperk.

V sobotu navíc do Karviné dorazí vedoucí tým soutěže, který bojuje s rezervou Opavy a Mohelnicí o postup do MSFL. „Hosté určitě nic nevypustí. A zřejmě budou chtít pomoct také Valmezu a Otrokovicím, se kterými se bijeme o záchranu. Bude to těžký zápas,“ prohlásil před utkáním kapitán béčka Daniel Koutný.

Utkání 27. kola MSD sk. E startuje v sobotu už v 15 hodin. Při příznivém počasí by se mělo hrát na hlavním hřišti Městského fotbalového stadionu v Karviné-Ráji, ale pokud bude pršet, tak standardně na dvojce. Hlavním rozhodčím bude Paskal Trigas.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.8. | redakce

Tomáš Ostrák: Přání moje i Kolína nad Rýnem bylo hrát nejvyšší soutěž, v Karviné se mi líbí!

Mladý ofenzivní fotbalista Tomáš Ostrák v prvních dvou zápasech ukázal, že by měl být posilou. Ve středu proti Jastrzebie dokonce vstřelil svůj první gól v dresu MFK. V rozhovoru prozrazuje, jak je prozatím ve Slezsku spokojený, a proč do Karviné přišel...

po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii