Mlade talenty

Jedeme do Mostu vyhrát, říká Leoš Kalvoda.

14.03.2009 | Redakce
 

Jedeme do Mostu vyhrát,  říká Leoš Kalvoda. V prvním jarním kole zajížděli mostečtí na půdu Vítkovic, kde prohráli 2:1. Naproti tomu Karviná své domácí utkání odložila. Nyní se oba dva soupeři spolu střetnou v neděli 15. března od 17 hodin. Kdo z nich bude nakonec úspěšnější?

 

„Mým cílem jsou tři body. I kluci to tak cítí. Jedeme tam vyhrát,“ říká kouč Karviné Leoš Kalvoda. Přesto nás tam nečeká lehké utkání. Domácí budou chtít odčinit porážku z Vítkovic a navíc se dá očekávat těžký terén. „Most má dvacet bodů a po porážce s námi by se rázem ocitl mezi týmy ohroženými sestupem. Samozřejmě, že bychom rádi mostecké namočili do sestupových vod. Neohlížíme se na ostatní celky. Naší prioritou je uhrát v každém zápase maximum bodů a co nejrychleji se dostat do středu tabulky. Ale zápas s Mostem bude těžký. Protivník má kvalitní mužstvo a důležitou roli bude hrát i terén. Bude to spíše o bojovnosti. Věřím, že kluci zopakují výkon z podzimní části – jak herně, tak i výsledkově – a z Mostu se nebudeme vracet s prázdnou,“ dodává Leoš Kalvoda.

Náš tým cestuje za svým soupeřem již dnes ráno. „Budeme ubytování kousek od Mostu. Vedle hotelu jsou dvě travnatá hřiště a máme příslib, že si můžeme na nich dvakrát zatrénovat. Bude to aspoň změna, protože na trávu jsme se dostali pouze dvakrát v Nymburku. Ale nestěžujeme si, protože se stejným problémem se potýkají všechna mužstva,“ doplnil Kalvoda.

A v jaké sestavě nastoupíme? „O jednotlivých postech mám jasno. Sestavu nosím v hlavě a sdělím ji až před zápasem,“ uzavírá Leoš Kalvoda.

• Sestřih remízy s Bohemkou
včera - Fanoušci na Městském stadionu v Karviné-Ráji se v neděli gólu nedočkali. Na sestřih vybraných akcí se podívejte ZDE.

• S Žižkovem v úředním termínu
včera - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 3 dny - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem