Generální partner
Světlý režim
5. červen 2014

Na lavičce Karviné končí Josef Mazura

Zkušený osmapadesátiletý trenér po čtrnácti měsících v Karviné skončil. Svůj poslední zápas odkoučoval Josef Mazura ve středu proti Varnsdorfu.

„S trenérem Mazurou končí také asistent Jan Pejša a trenér brankářů Karel Stromšík,“ řekl sportovní manažer karvinského klubu Lubomír Vlk.

Olympijský vítěz z Moskvy 1980 byl trenérem Karviné od konce března minulého roku, kdy tým převzal před zápasem s Táborskem. Celkem za tu dobu vedl tým v jednačtyřiceti mistrovských zápasech. Z nich devatenáct vyhrál, patnáct prohrál a sedm utkání vítěze nepoznalo.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?