Generální partner
Světlý režim
9. červen 2014

Novým trenérem Karviné bude Jozef Weber

Mužem, který bude šéfovat po Josefu Mazurovi lavičce A týmu Karviné, bude Jozef Weber.

S druhou nejvyšší fotbalovou soutěží má třiačtyřicetiletý kouč své zkušenosti, protože právě odtud vytáhl „Klokany“ z Ďolíčku v sezóně 2012/2013 mezi českou elitu do Gambrinus ligy. A právě prvoligové Bohemians 1905 vedl Weber naposledy, než byl po sérii špatných výsledků v březnu tohoto roku odvolán.

„Trenér Weber je momentálně na dovolené, ale už ve středu budeme vše dolaďovat," řekl sportovní manažer Karviné Lubomír Vlk.

Jozef Weber (25. prosince 1970)

Nový karvinský trenér začal začínal kariéru v Žilině. Štěstí zkoušel rovněž ve Spartě, první ligu hrál na vojně v Chebu, ale výrazněji se prosadil až při angažmá v Drnovicích. Odtud v roce 1999 přestoupil do Jablonce. Oporou týmu ze severu Čech byl dlouhých osm let. Profesionální kariéru ukončil v létě 2007. Jeho nejlepší pozice byla na místě levého ofenzivního záložníka. S pražskou Spartou získal dvakrát mistrovský titul. Celkově v lize odehrál 408 zápasů a vstřelil 25 branek.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha