Generální partner
Světlý režim
18. červen 2014

Sedmnáctka na závěr vyhrála u vítěze soutěže

Dvě cenné výhry přivezli na závěr ročníku mladší dorostenci z Jihlavy. Oba celky vyhrály o tři góly. Sedmnáctka 3:0 a šestnáctka 4:1.

U17

FC Vysočina Jihlava U17 – MFK OKD Karviná U17 0:3 (0:2)

Branky: 29. Řapek, 36. Kubiena, 69. Rýznar

Sestava Karviné: Mušec - Pavlík, Večerka, Rulíšek, Rýznar (78. Lichtblau) - Putyera, Blanik (67. Berešík), Smrž, Pavelka - Kubiena (46. Strnad) - Řapek.

Hodnocení trenéra: „V posledním utkání sezóny jsme se utkali s vítězem soutěže. Podali jsme velice dobrý týmový výkon po taktické stránce a přidali kvalitu a kreativitu v útočné fázi, ze které jsme vytěžili tři branky. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací, které jsme si tentokrát pohlídali. Po celý zápas jsme se koncentrovali pouze na hru a nenechali se vyprovokovat jihlavskými hráči, kteří hlavně v závěru utkání nevybíravými zákroky kompenzovali svou frustraci z výsledku. Hráčům děkuji za odvedené výkony během celé sezony a za pěkné umístění v tabulce - nakonec jsme obsadili 6. místo."

U16

FC Vysočina Jihlava U16 – MFK OKD Karviná U16 1:4 (0:4)

Branky Karviné: 14. a 22. Egri, 24. Lingr, 36. Berešík

Sestava Karviné: Ciupa - Michalidis, Formela, Dostál, Hujo - Wenglorz, Jaworski, Štěrba, Berešík - Egri (30. Chloň), Lingr.

Hodnocení trenéra: „Sezónu jsme zakončili velmi dobrým výkonem a Jihlavu přehráli po všech směrech. Naše výhra mohla být výraznější, ale v cestě nám stalo třikrát břevno po dvou únicích Berešíka a jedné střele Lingra z přímého kopu, kde jsme doplatili na zbrklost v zakončení. Hráčům děkujeme za skvělou sezónu - výsledkově, ale hlavně za předváděnou hru a v neposlední řadě za celkové umístění v konečné tabulce."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii