Mlade talenty

Jozef Weber: Nikdo nemá nic jisté

24.06.2014 | redakce
 

Jozef Weber: Nikdo nemá nic jisté První dojmy nového trenéra Jozefa Webera po pondělním startu přípravy.

 

Do kabiny jste vstoupil jako nový trenér. Co jste hráčům na úvod řekl?

Některé věci by měly zůstat v kabině, takže to neprozradím. Ale když to řeknu v kostce, tak by nikdo neměl být spokojený s tím, co bylo. Musíme se dívat dopředu. Nikdo nemá nic jistého.

Jinými slovy, všichni jsou na stejné startovní čáře?

Ano, přesně tak. Mělo by to tak fungovat vždy. Vím, že tady jsou kvalitní hráči. Jen musíme tým vhodně doplnit a snažit se být úspěšnější, než tomu bylo třeba v uplynulé sezóně.

Byl jste spokojený s prvním tréninkem? Na hráčích byla už od pohledu vidět velká chuť.

Ano, byl jsem spokojený se vším. Hřiště bylo v perfektním stavu, počasí nám také přálo. První trénink je vždy lehčí. Jde o to, aby se kluci rozběhali. To se podařilo, všichni se chtěli ukázat, makali. Nechyběla ani zdravá agresivita. Opravdu to bylo dobré.

V průběhu letní přípravy vás čeká hned několik přípravných utkání. Panuje se soupeři spokojenost?

Do jmen soupeřů jsem už bohužel nemohl nijak vstupovat, ale myslím si, že to bude v pohodě. Hned v sobotu nás čeká první zápas proti Wisle Krakov, a poté středeční duel proti Senici. To jsou týmy z nejvyšších soutěží. V plánu jsou i zápasy proti týmům z nižších lig. Ve fázi zkoušení jsou však i takového zápasy důležité.

• STOPka pro Petráně
včera - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 2 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

• Duel v Budějovicích upřesněn
7.10. - LFA upřesnila další ligové kolo. Karvinští nastoupí u nováčka z Českých Budějovic v neděli 27. října od 14:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem