Generální partner
Světlý režim
25. červen 2014

Karviná zná los nového soutěžního ročníku FNL

Hrací plán Fotbalové národní ligy ročníku 2014/2015 je znám. Losovací aktiv, který proběhl v Praze, rozhodl o tom, že fotbalisté Karviné zahájí soutěž domácím utkáním s Baníkem Most a následovat bude derby na půdě Třince. Se stejným soupeřem pak předehrávaným 16. kolem podzim zakončí.

Nutno podotknout, že karvinští příznivci si na podzim určitě přijdou na své - dva duely s Třincem, doma derby s Opavou nebo příjezd olomoucké Sigmy. V domácím prostředí to bude hned osm zápasů a všechny atraktivní.

Svou pouť ve druhé nejvyšší soutěži začne MFK OKD Karviná doma proti Mostu. O týden později bude zajíždět do nedalekého Třince. Ve třetím kole do Karviné zavítá nováček z Kolína, po něm se pojede do Táborska. V 5. kole přijedou východočeské Pardubice a po nich bude jako již tradičně na podzim následovat cesta do Prahy pod Žižkovský vysílač.

V dalším kole bude čekat na svěřence Jozefa Webera Fastav Zlín a první polovina podzimu bude zakončena zápasem ve Vlašimi. V 9. kole poměří Karviná síly v domácím prostředí se Sokolovem, a poté již budou následovat dva venkovní zápasy za sebou. Nejprve v dalekém Varnsdorfu a potom v blízkém Frýdku-Místku. Ihned po tomto derby bude následovat další – doma s Opavou, která se po roční odmlce do FNL vrátila.

Další dvě utkání budou extrémně těžká, protože se Karvinští střetnou s celky, které v uplynulé sezóně spadly z nejvyšší soutěže. Nejprve se bude v rámci 13. kola hrát ve Znojmě a následně do Karviné dorazí Sigma Olomouc. Závěr podzimu doplní cesta do Ústí nad Labem a domácí předehrávka 16. kola proti Třinci zakončí kalendářní rok 2014. Soutěž začne prvním kolem o víkendu 2.-3. srpna.

Program utkání MFK OKD Karviná ve FNL 2014/2015 - podzim (zatím bez data a času utkání)

1.kolo: MFK OKD Karviná - FK Baník Most 1909

2.kolo: FK Fotbal Třinec - MFK OKD Karviná

3.kolo: MFK OKD Karviná - FK Kolín

4.kolo: FC MAS Táborsko - MFK OKD Karviná

5.kolo: MFK OKD Karviná - FK Pardubice

6.kolo: FK Viktoria Žižkov - MFK OKD Karviná

7.kolo: MFK OKD Karviná - FC Fastav Zlín

8.kolo: FC Graffin Vlašim - MFK OKD Karviná

9.kolo: MFK OKD Karviná - FK Baník Sokolov

10.kolo: FK Varnsdorf - MFK OKD Karviná

11.kolo: MFK Frýdek-Místek - MFK OKD Karviná

12.kolo: MFK OKD Karviná - SFC Opava

13.kolo: 1. SC Znojmo - MFK OKD Karviná

14.kolo: MFK OKD Karviná - SK Sigma Olomouc

15.kolo: FK Ústí nad Labem - MFK OKD Karviná

16.kolo: MFK OKD Karviná - FK Fotbal Třinec

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.