Generální partner
Světlý režim
30. červen 2014

Také Pohár České pošty byl rozlosován

V sobotu 26. července vstoupí do nového ročníku Poháru České pošty fotbalisté Karviné. Proti komu? To bude jasno o týden dříve. Rozhodne se mezi dvojicí Kozlovice a Přerov. Ve třetím kole může dojít na derby s Opavou. Kdo čeká případného prvoligového soupeře, bude zklamán.

Ne tak atraktivní jako minulou sezónu byl pro karvinské fotbalisty los Poháru České pošty. První překážkou bude vítěz zápasu Kozlovice – Přerov. Ve druhém kole pak číhá jeden z trojice Rýmařov, Mohelnice nebo Zábřeh. Třetí kolo už čítá více variant, ale kdyby šlo vše dle předpokladů, tak by svěřenci Jozefa Webera měli narazit na vítěze duelu mezi Orlovou a Opavou. V případném osmifinále, které by se již hrálo na dva zápasy, by pak za příznivých okolností mohlo dojít na souboj se Sigmou Olomouc, nováčkem Fotbalové národní ligy.

To znamená, že v prvních čtyřech kolech nestojí v cestě žádný současný prvoligový celek. První kolo je na programu, jak už bylo zmíněno, v sobotu 26. července. V tomto kalendářním roce by se měla sehrát první čtyři kola. Čtvrtfinále bude na programu až 1. dubna 2015. Velké finále pak 26. května. Obhájcem trofeje je pražská Sparta, která až na penalty zdolala Viktorii Plzeň.

Oficiální termíny jednotlivých kol ročníku 2014/2015

20.7.2014 - předkolo

26.7.2014 - 1.kolo

13.8.2014 - 2.kolo

6.9.2014 - 3.kolo

24.9.2014 - osmifinále / odveta 8.10.2014

1.4.2015 - čtvrtfinále / odveta 15.4.2015

29.4.2015 - semifinále / odveta 13.5.2015

26.5.2015 - finále

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha