Generální partner
Světlý režim
14. srpen 2014

Mladší dorostenci si na úvod poradili s Hlučínem

Obě kategorie si bez větších problémů připsaly tři body. Přes léto neztratili střeleckou formu David Egri s Martinem Berešíkem, kteří shodně zaznamenali dvě trefy. Dvakrát se trefil i Adam Hruška za tým U16.

U17

FC Hlučín U17 – MFK OKD Karviná U17 1:5 (0:1)

Branky Karviné: 39. a 54. Egri, 50. a 65. Berešík, 79. Hujo

Sestava Karviné: Ciupa - Žaťka (56. Kondziolka), Formela, Marák, Dostál - Wenglorz (45. Salamon), Jaworski, Štěrba (41. Špaček), Hujo - Egri, Berešík.

Trenér Miroslav Štěpánek: „Po horším prvním poločase, jsme se ve druhém rapidně zlepšili a zaslouženě vyhráli."

U16

FC Hlučín U16 – MFK OKD Karviná U16 3:5 (1:2)

Branky Karviné: 13. a 37. Hruška, 50. Borkala, 70. Wala, 78. Rapan

Sestava Karviné: Lipták – Sembol (72. Motyčka), Kožusznik, Greger, Hladík – Borkala, Parchanský, Hejda, Wala – Hruška, Rapan.

Trenér Petr Gibala: „Máme radost z výhry a tří bodů i proto, že máme několik zraněných hráčů. První poločas se mi vůbec nelíbil. Brzdila nás spousta nepřesností, špatné postavení, vázla nám kombinace. Druhá půle už byla lepší hlavně díky tomu, že soupeř chtěl pochopitelně s výsledkem něco udělat, dařilo se nám lépe kombinovat a kluci se pokoušeli ve větší míře praktikovat věci z tréninku.“

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?