Generální partner
Světlý režim
28. srpen 2014

Mládež: Prostředek týdne patřil venkovním zápasům

Hned čtyři mládežnická družstva sehrála během úterý a středy další mistrovská utkání. Mladší žáci U13 a U12 hráli v Bílovci, mladší dorostenci zase v Prostějově. Výhry slavila sedmnáctka a třináctka.

U17

1. SK Prostějov U17 – MFK OKD Karviná U16 3:7 (0:5)

Branky Karviné: 1. a 64. Berešík, 15. a 25. Egri, 8. Dostál, 37. Ambrosiewicz, 75. Salamon

Sestava Karviné: Ciupa - Špaček (50. Salamon), Formela, Marák, Hujo (55. Kondziolka) - Berešík, Michalidis, Jaworski (50. Štěrba), Dostál - Ambrosiewicz, Egri (60. Římánek).

Trenér Miroslav Štěpánek: „Od první minuty jsme dali jasně na vědomí, že naším cílem je jedině vítězství. Družstvo podalo velmi dobrý výkon ve všech řadách. A to, co se nám nedařilo v utkání ve Vyškově - proměňování šanci, se nám v Prostějově dařilo. Navíc jsme řadu dalších gólových příležitostí nevyužili."

U16

1. SK Prostějov U16 – MFK OKD Karviná U16 2:0 (0:0)

Sestava Karviné: Skocz – Gančarčík (34. Svačinka), Greger, Feik, Hladík – Hejda, Parchanský, Macko, Wala (57. Kožusznik) – Hruška, Borkala.

Trenér Petr Gibala: „Užší hřiště s umělou trávou a někteří fyzicky vyspělejší hráči domácích – aspekty zápasu - které stačily k tomu, aby nás domácí, kteří těžili z vyhraných hlavičkových soubojů, přehrávali především v první půli. My jsme byli nebezpeční po stranách a centrech Hejdy, bohužel bez finálního řešení. Ve druhé půli jsme Prostějov zatlačili na jejich polovinu a snažili se o kontaktní gól, který by byl pro další průběh zápasu určitě zajímavý. I přes větší tlak než v první půli nějaká výraznější šance nepřišla.“

U13

ŠSK Bílovec U13 - MFK OKD Karviná U13 0:10 (0:6)

Branky: Malý, Corriero a Golasowski 2, Čopik, Goj, Stuchlík a Lubojacký 1

Sestava Karviné, I.sestava: Drobek - Palička (Valoch), Rychtařík (Dawid), Malý - Popov (Gredka), Corriero, Goj - Golasowski. II.sestava: Herdzina - Volný, Müller, Čopik - Pastušek (Adamus), Stuchlík, Lubojacký (Zych) - Michalidis (Stařičný).

Trenér Zbyšek Gazda: „Zasloužené vítěství, i když soupeř v jedné skupině byl velmi kvalitní. Všichni podali za neustálého deště slušný výkon."

U12

ŠSK Bílovec U12 - MFK OKD Karviná U12 9:6

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii