Generální partner
Světlý režim
31. srpen 2014

Erik Puchel nastoupil za áčko poprvé v základu!

Osmnáctiletý Erik Puchel si odbyl premiéru v základní sestavě A-týmu. Stalo se tak v utkání s Pardubicemi. Radost mu však zkazila porážka 1:3. Po zápase už spěchal na Hornické slavnosti, kde byl jedním ze zástupců klubu.

Jaké máte pocity po mistrovském zápase, do kterého jste vůbec poprvé vyběhl v základní sestavě?

Pocity jsou smíšené. Na jednu stranu jsem rád za šanci, kterou mi trenér dal, ale prohráli jsme.

Proč to nevyšlo?

Z videa jsme například věděli, že Pardubice hrají z bloku. Bohužel ten první rychlý gól zápas dost ovlivnil. Takhle rychle inkasovaná branka je nejhorší. Navíc v prvním poločase jsme směrem dopředu nebyli vůbec nebezpeční.

Druhá půle už byla o něco lepší, ne?

Určitě byla. Sice jsme dostali gól z penalty, ale za pár chvil se nám podařilo snížit a šance aspoň na remízu žila. Po třetím gólu už bylo jasno.Vy osobně jste se na hřišti cítil jak? Nastoupil jste na pravé straně zálohy, i když většinou hrajete zleva.

To nebyl problém, i v dorostu jsem hrával na pravé straně. Cítil jsem se dobře, to je jasné. Doufám, že si zahraji i v pátek pohárový duel v Opavě. Ale to rozhodne až trenér.

Jak to vypadalo v kabině po první porážce v nové sezóně?

Nálada byla samozřejmě špatná. Ale nemůže se pořád vyhrávat. Spíš nás mrzí, že se prohrálo zrovna na domácím hřišti před vlastními fanoušky. Porážku se pokusíme odčinit už v pátek na hřišti Opavy. Slyšel jsem o zájezdu fandů právě na pohárový zápas. Bylo by super, kdybychom to tam zvládli, když tam pojedou za námi nás povzbuzovat.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?