Generální partner
Světlý režim
4. únor 2015

Áčko zná svůj jarní hrací plán

Fotbalová asociace České republiky zveřejnila podrobný plán jarních odvet Fotbalové národní ligy. Karvinští zahájí pouť jarní části v neděli 8. března od 14:30 v Kolíně. Den a čas domácích duelů se nemění - sobota 10:15 hodin.

Pět domácích duelů v původním sobotním dopoledním čase, navíc jeden v středu a jeden v neděli a například též sedm výkopů od 10:15. To je jen krátký výčet z rozpisu jarní části Fotbalové národní ligy. Svěřence Jozefa Webera čeká zajímavé jaro, ve kterém se budou chtít posunout z pátého místa směrem nahoru.

Velmi náročný bude především měsíc květen, během kterého absolvují Karvinští hned šest zápasů. Z toho hned dva v řadě v domácím prostředí. Bude to 25. dubna proti Varnsdorfu a o týden později v derby s Frýdkem-Místkem. Další sobotu bude na programu derby v Opavě a na řadu přijde rovněž vložené kolo. Znojmo přijede do Karviné ve středu 13. května. Hrát by se mělo od 17 hodin.

Navíc 29. a 30. kolo bude sehráno podle rozhodnutí Řídícího orgánu soutěže v jednotný termín, aby nebyla narušena regulérnost soutěže. V překladu to znamená, že domácí duel s Ústím nad Labem odehraje tým trenéra Jozefa Webera v neděli 24. května od 17 hodin a poslední duel sezóny pak o týden později opět ve stejný čas v Mostě.

Kompletní los MFK OKD Karviná najdete ZDE.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.