Generální partner
Světlý režim
15. únor 2015

Musím dohnat fyzičku, uvědomuje si Panák

Mladý devatenáctiletý fotbalista se poprvé od konce září objevil v sestavě. Důvodem jeho absence byl zlomený kotník. Nyní se pomalu vrací.

Zranění si Filip Panák přivodil v utkání karvinské farmy – Slavie Orlová. Ta hrála 27. září doma s Hlučínem. Od té doby tedy Panák nuceně absentoval. S karvinským áčkem sice zahájil zimní přípravu, ale nic se nemá uspěchat. Teď je zpátky, dokonce hned ve svém prvním zápase skóroval. „To je ale tak jediné pozitivum. Jinak to bylo špatné, vím to. Nemám fyzičku,“ mávl rukou.

A měl pravdu, pohyb po hřišti nebyl optimální. Navíc pětačtyřicet odehraných minut mu bohatě stačilo. „Bylo to hodně náročné. Teď potřebuji čas, abych se vrátil do kondice. Dlouho jsem nehrál,“ pronesl Filip Panák, který vyběhl do zápasu pod klasickým hrotovým útočníkem Tomášem Komendou. Ten naopak odehrál celé utkání a krátce po přestávce svým gólem zavelel k obratu.

Karvinští nakonec zvítězili nad Rozwójem Katowice 4:1. V pondělí odjíždějí na soustředění na Slovensko, kde je ve středu od 13:30 čeká duel s Nitrou a v sobotu od 13 hodin ještě zápas se Zlatými Moravci.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii