Mlade talenty

Karviná získala pro jaro čtveřici fotbalistů

17.02.2015 | redakce
 

Karviná získala pro jaro čtveřici fotbalistů Pátý tým FNL posiluje! Definitivně jsou dotažena jednání se čtyřmi hráči – Vlastimilem Daníčkem, Danielem Tarczalem, Tomášem Komendou a Jose Castanierem.

 

„Vlasta Daníček, Dan Tarczal a Tomáš Komenda u nás budou hostovat do konce tohoto ročníku Fotbalové národní ligy a Španěl Castanier už je náš hráč,“ potvrdil sportovní manažer Karviné Lubomír Vlk.

Daníček karvinské prostředí dobře zná, jelikož tady působil už na podzim. Vedle něj by se měl ve středu hřiště objevovat právě Daniel Tarczal, který naposledy působil v ligové Příbrami. Jeho zkušenosti se budou jistě hodit. „V přípravě se jeví velmi dobře, je to zkušený borec. Určitě bude prospěšný, protože v daný okamžik na hřišti přesně ví, co má dělat,“ vysvětlil asistent Josef Mucha.

Třiadvacetiletý Tomáš Komenda je typický hrotový útočník, kterého Jozef Weber sledoval už na podzim. Všechna jednání dobře dopadla, a tak Komenda bude ve své fotbalové kariéře minimálně půl roku pokračovat v Karviné, což bude oproti působení v třetiligovém Zábřehu či juniorce Liberce pořádný skok. „Potřebuje čas a musí zvyknout. Zatím se s tím pere více než statečně. Jsem rád, že se nám ho podařilo získat, protože takový typ útočníka nám chyběl,“ pochvaloval si trenér Weber.

To samé v bledě modrém je případ u Španěla Castaniera, kterého Karviná získala z týmu FC Pinatar. Čtyřiadvacetiletý borec je příslibem do budoucna. S míčem umí zajímavé věci, mazlí se s ním. „Někdy je opravdu radost se na něj na tréninku dívat. Horší to je směrem dozadu, ale to chce čas. Ono není jednoduché se sbalit a odjet někam, kde vám nikdo nerozumí. Jeho i Komendu jsme dělali s výhledem do budoucna,“ doplnil spokojený Jozef Weber.

• STOPka pro Petráně
včera - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 2 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

• Duel v Budějovicích upřesněn
7.10. - LFA upřesnila další ligové kolo. Karvinští nastoupí u nováčka z Českých Budějovic v neděli 27. října od 14:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem