Generální partner
Světlý režim
24. únor 2015

Mladší přípravka ovládla turnaj v Bohumíně

Karvinské naděje ročníku 2007 a 2008 uspěly v bohumínské hale BOSPOR a v konkurenci dalších čtyř týmů se radovaly z celkového prvenství.

V sobotu se pod hlavičkou OFS Karviná konal turnaj na umělé trávě. Kluci byli šikovní a zaslouženě se mohli na konci turnaje radovat. „Potkali jsme se soupeři, kteří nedosahují kvalit Baníku či Frýdku-Místku, ale i přesto byly k vidění kvalitní zápasy. V každém zápase kluci soupeře převyšovali, ale chybičky se vloudily. Hodně šancí jsme také zahazovali,“ podotkl trenér Petr Gibala s tím, že nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen karvinský Ondřej Drobek.

Výsledky Karviné – Slavia Orlová 8:0, TJ Petřvald 3:1, Inter Petrovice 0:1, FK Bohumín 3:1.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii