Generální partner
Světlý režim
27. únor 2015

Generálka s Třincem se bude hrát v Polsku

Poslední přípravné utkání před startem jarní části se odehraje v sobotu od 12 hodin v polských Marklowicích (kousek od Wodzislaw Slaski) vzdálených cca 25 km od Karviné.

Oba týmy hledaly vhodné místo k sehrání vzájemného zápasu. To nakonec našly v Polsku, a tak zápas bude sehrán v Marklowicích v sobotní pravé poledne. A to nejpodstatnější je, že se bude hrát na přírodní trávě! Středobodem v orientaci je Hotel Amadeus.

Karvinští mají za sebou už jedenáct přípravných utkání, Třinečtí o jedno méně. V zápase půjde o doladění posledních detailů před ostrým startem. Karviná začíná příští neděli v Kolíně. Naopak Třinec přivítá na domácím trávníku Most, který má opět nového kouče - tentokrát Pavla Medynského.

V této sezóně se oba týmy spolu střetly už dvakrát v rámci Fotbalové národní ligy a všechny body získala Karviná. V létě vyhrála v Třinci 3:1 a v předehrávaném 16. kole koncem listopadu se díky stejnému výsledku radovala z výhry i podruhé.

Rozhovory Rozhovory
po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii