Generální partner
Světlý režim
17. březen 2009

Hornicko – hutnické derby se blíží. Spoléháme na podporu fanoušků!!!

Spanilá atmosféra, nové posily a atraktivní doprovodný program. To vše bude k vidění v sobotním hornicko – hutnickém derby. A každý správný fanoušek by neměl na tomto utkání chybět.

„Můžu slíbit, že každý odevzdá na hřišti maximum a budeme hrát na vítězství. Chceme výhrou potěšit všechny fandy, kteří dorazí na zápas. Tímto bych chtěl pozvat co nejvíce lidí, protože se nám hraje lépe před plnými ochozy,“ zve na utkání Vladan Milosavljev. Nedílnou součástí derby bude přestávkový doprovodný program. „Na jeho začátku se představí roztleskávačky z karvinského Krajského střediska volného času Juventus, se kterým náš klub navázal spolupráci. Další novinkou, na kterou se mohou fanoušci těšit je slosovatelný bulletin a v neposlední řadě i divácká soutěž o ceny,“ nastínila marketingová manažerka Jana Szonowská.

Zápas ponese i určitá omezení. „Jedná se o rizikové utkání. V průběhu zítřka vydáme prohlášení, ve kterém oznámíme pravidla týkající se vstupu na stadión. Věřím, že vše proběhne hladce a nebudou žádné problémy. Máme bezproblémové fanoušky, a proto neočekávám nepřístojnosti během střetnutí,“ uvedl technický ředitel Marián Gorniok.

Pojďme společně vytvořit zeleno-bílé peklo. Spoléháme se na vaší podporu v honbě za třemi body!!! Bojujte za nás, bojujeme za vás!!! Jsme jedno město, jeden tým!!!

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?