Mlade talenty

Hornicko – hutnické derby se blíží. Spoléháme na podporu fanoušků!!!

17.03.2009 | Redakce
 

Hornicko – hutnické derby se blíží. Spoléháme na podporu fanoušků!!! Spanilá atmosféra, nové posily a atraktivní doprovodný program. To vše bude k vidění v sobotním hornicko – hutnickém derby. A každý správný fanoušek by neměl na tomto utkání chybět.

 

„Můžu slíbit, že každý odevzdá na hřišti maximum a budeme hrát na vítězství. Chceme výhrou potěšit všechny fandy, kteří dorazí na zápas. Tímto bych chtěl pozvat co nejvíce lidí, protože se nám hraje lépe před plnými ochozy,“ zve na utkání Vladan Milosavljev. Nedílnou součástí derby bude přestávkový doprovodný program. „Na jeho začátku se představí roztleskávačky z karvinského Krajského střediska volného času Juventus, se kterým náš klub navázal spolupráci. Další novinkou, na kterou se mohou fanoušci těšit je slosovatelný bulletin a v neposlední řadě i divácká soutěž o ceny,“ nastínila marketingová manažerka Jana Szonowská.

Zápas ponese i určitá omezení. „Jedná se o rizikové utkání. V průběhu zítřka vydáme prohlášení, ve kterém oznámíme pravidla týkající se vstupu na stadión. Věřím, že vše proběhne hladce a nebudou žádné problémy. Máme bezproblémové fanoušky, a proto neočekávám nepřístojnosti během střetnutí,“ uvedl technický ředitel Marián Gorniok.

Pojďme společně vytvořit zeleno-bílé peklo. Spoléháme se na vaší podporu v honbě za třemi body!!! Bojujte za nás, bojujeme za vás!!! Jsme jedno město, jeden tým!!!

• Sestřih remízy s Bohemkou
včera - Fanoušci na Městském stadionu v Karviné-Ráji se v neděli gólu nedočkali. Na sestřih vybraných akcí se podívejte ZDE.

• S Žižkovem v úředním termínu
včera - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 3 dny - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem