Generální partner
Světlý režim
6. březen 2015

Trefí se a porazí devatenáctka Pardubice?

V sobotu krátce po obědě budou mít starší dorostenci možnost složit reparát za remízový duel z minulého týdne - tentokrát na Kovonu dorazí Pardubice.

Poslední dva duely – 2 body a skóre 0:0! V Opavě bez branek a s Českými Budějovicemi taktéž. V nadcházejícím zápase proti až sedmnáctým Pardubicím by už měli svěřenci Romana Westa zvítězit. V opačném případě zřejmě neudrží průběžné druhé místo v celé soutěži. „V podstatě až na druhý poločas proti Budějovicím to nebylo od nás dobré ani herně,“ uvědomuje si West.

Na podzim v Pardubicích devatenáctka vyhrála 2:0 po gólech Smrže a Puchla. „Věřím, že kluci budou v sobotu hladoví po gólech a samozřejmě i po vítězství. Ale hlavně to na hřišti musí být vidět,“ burcuje Roman West. Hosté z města perníku zatím nezískali na jaře ani bod. Nejprve doma podlehli těsně 0:1 Mladé Boleslavi a minulý týden schytali v Praze s Bohemians 1905 porážku 0:4.

Utkání MFK OKD Karviná U19 – FK Pardubice U19 začíná na umělé trávě SC Kovona v sobotu 7. března ve 13 hodin. Hlavním rozhodčím zápasu, který bude přenášen v textové podobě na ONLAJNECH, bude pan Radim Dresler.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.