Generální partner
Světlý režim
15. březen 2015

Devatenáctka zvítězila nad Hlučínem 3:0

První domácí jarní výhru slaví tým U19. V sobotním deštivém odpoledni si poradil s Hlučínem jasně 3:0 i díky dvěma brankám Pavla Moskála. Nyní bude mít zápasovou pauzu, jelikož zápas v Opavě (0:0) si předehrál. Další zápas bude na programu 28. března opět doma proti Brnu.

MFK OKD Karviná U19 - FC Hlučín U19 3:0 (2:0)

Branky: 43. a 68. Moskál, 38. Lingr

Sestava Karviné: Pastornický - Pavlík (70. Jadamík), Leibl, Smrž (80. Večerka), Škrečko (75. Dostál) - Putyera (75. Wenglorz), Puškáč, Lingr, Berešík - Egri (70. Ďuriš), Moskál.

Hodnocení trenéra Romana Westa: „Měli jsme určité problémy se složením základní sestavy, ale nakonec to dopadlo dobře. Za poslední tři týdny jsme odehráli nejlepší zápas - výsledkově a především herně. V každém poločase jsme si vytvořili aktivní útočnou hrou okolo osmi-devíti šancí, zatímco náš soupeř měl pouze po dvou. Hlavním hrdinou utkání byl bezesporu stoper Pavel Moskál, který šel při absenci útočníků na hrot. Ze své staronové pozice přihrál nejprve na první gól Lingrovi a poté sám vstřelil další dvě branky. Pro další vývoj soutěže a hlavně naší současnou psychiku jde o velmi důležité vítězství."

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii