Generální partner
Světlý režim
19. březen 2015

Závěrečná fáze kvalifikace i s Erikem Puchlem

Národní tým U19 čeká velká zkouška. V Německu jej čekají tři zápasy, které rozhodnou o účasti či neúčasti na ME. Snažit se a udělat maximum pro úspěch, bude také Erik Puchel, kterého trenér Petrouš v nominaci neopomenul.

V rámci finální kvalifikační fáze, tzv. „Elite round“, která se odehraje na německé půdě, nastoupí čeští mladíci nejprve ve čtvrtek 26. března od 17:00 proti Irsku (Mannheim), v sobotu 28. března od 17:00 proti Slovensku (Sandhausen) a v úterý 31. března od 12:00 proti domácímu Německu (Walldorf).

Pro šikovného a nadějného fotbalistu to bude první akce takovéhoto formátu. „Prozatím jsem byl s reprezentací akorát na soustředění a teď v únoru na turnaji ve španělské La Manga, který se nám podařilo vyhrát. Tohle ale bude úplně něco jiného. Navíc se bude hrát v Německu, bude to určitě velký zážitek a těším se,“ přiznal.

Sraz národního týmu je v sobotu 21. března v 11:30 hodin v TC pražské Sparty na Strahově. Karvinští však v tuto dobu už budou hrát místrovské utkání v Pardubicích. Je tedy otázkou, zda Puchel dostane od reprezentačního kouče svolení dorazit až po zápase či jej bude muset karvinský trenér Jozef Weber postrádat. Každopádně je jasné, že v domácím utkání s Žižkovem (28.3.) se bude trenérský štáb MFK OKD obejít bez něj.

Rozhovory Rozhovory
st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii