Generální partner
Světlý režim
23. březen 2015

Vítězný vstup šestnáctky do jara

Prvními zápasy rozehráli TOP skupinu karvinští mladší dorostenci, kteří v sobotu hostili na Kovoně Opavu. Šestnáctka vyhrála 2:1, sedmnáctka má bod za bezbrankovou remízu.

U17

MFK OKD Karviná U17 – SFC Opava U17 0:0

Sestava Karviné: Ciupa - Poštulka, Štěrba, Dostál, Marák - Kondziolka (50. Hejda), Římánek, Jaworski (80. Ambrosiewicz), Michalidis (50. Swaczyna) - Berešík, Wenglorz.

Trenér Petr Mašlej: „V prvním poločase byla hra vyrovnaná, soupeř měl více gólových příležitostí, ale po změně stran i přes vyloučení našeho hráče jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme krátce před koncem neproměnili vyloženou šanci.“

U16

MFK OKD Karviná U16 – SFC Opava U16 2:1 (1:1)

Branky Karviné: 38. Macko, 57. Hruška

Sestava Karviné: Lipták - Motyčka, Gančarčík (71. Seriš), Cieslawski (31. Feik), Sembol - Hejda, Kožusznik, Macko, Swaczyna (65. Špiriak) - Borkala, Hruška.

Trenér Petr Gibala: „Opavu jsme po třech porážkách v řadě už chtěli konečně porazit. Všichni víme, že nás čeká náročné jaro v TOP skupině. Taktika byla eliminovat hostující nákopy. Opět jsme se nevyvarovali velké chybě, ale naštěstí ji kluci dokázali napravit. Za výkon z druhé půle jsme si vyhrát zasloužili. Byli jsme aktivnější a jednu z několika šancí se nám podařilo proměnit.“

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii