Generální partner
Světlý režim
24. březen 2015

Totálně nepovedené, ví Eismann po Pardubicích

Tři zápasy = 2 body. Karvinští nezačali jaro ideálně. Kapitán Pavel Eismann vidí příčinu v koncovce a také v tom, že tým vždy jen dotahoval ztrátu.

V Kolíně 0:0, s Táborskem 2:2 a naposledy v Pardubicích 1:2. Hrubě nepodařený start do jarní části mají za sebou karvinští fotbalisté, kteří v prvních třech utkáních získali pouhé dva body a v následujících dvou kolech poměří síly doma s Žižkovem a zajíždějí do Zlína. „Určitě jsme měli mít víc bodů. V prvním zápase jsme pohořeli v produktivitě, s Táborskem jsme zápas málem otočili no a v Pardubicích to bylo totálně nepovedené,“ ohlížel se za celou kabinu kapitán Pavel Eismann.

Pokud Karvinští chtějí prohánět týmy nad sebou, musí nutně začít vyhrávat. Další pokus budou mít v sobotu proti Viktorii Žižkov. Záhadou však je, proč byl minulou sobotu zápas s Táborskem herně vydařený a o týden později v Pardubicích přišel výbuch. Na to nemá odpověď ani karvinský kapitán. „To bych také sám rád věděl. Nedařila se nám kombinace ani nic jiného. Měli jsme mít navrch i ve zkušenostech, ale v Pardubicích to tak bohužel nevypadalo,“ pokrčil rameny.

„Zápas si v týdnu rozebereme, trenér nám k tomu řekne svoje a může se stát, že přijdou změny v sestavě,“ myslí si Eismann. Tým sráží rovněž produktivita. Na gól se všichni pořádně nadřou a spotřebují příliš šancí. „Navíc jsme se ani v jednom utkání nedostali do vedení. Akorát ztrátu dotahujeme, což vám taky moc nepřidá. Šance si sice vytváříme, ale koncovka není zatím dobrá. Musíme to už zlomit, dát jeden náhodný gól a ono to půjde,“ doplnil s nadějí v hlase karvinský kapitán.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii