Generální partner
Světlý režim
27. březen 2015

Na Kovonu dorazí návštěva z hlavního města

O tři body lépe postaveného soupeře vyzvou v sobotu dopoledne karvinští fotbalisté. V rámci 20. kola zavítá do Slezska pražská Viktoria Žižkov.

Karvinští předvedli minulý týden v Pardubicích dle slov trenéra Webera ostudný výkon, který se jednoduše nesmí opakovat. Navíc trenérský štáb avizoval změny v sestavě. „Změny rozhodně přijdou! Ale konkrétní samozřejmě být nechci a ani nebudu,“ podotkl Jozef Weber a pokračoval. „V Pardubicích naše hra postrádala všechno. Hráčům jsme důrazně domlouvali, že neexistuje, aby soupeř měl v zápase větší chuť uspět než my. To se prostě musí změnit,“ přiznal.

Ve druhém domácím jarním utkání přijede nebezpečný Žižkov. Na podzim v Praze rozhodl o výhře domácích Josef Bazal, přestože Karvinští měli dostatek šancí na bodový zisk. „Přestože prohráli první jarní utkání, tak potom uhráli dva dobré výsledky a určitě rozjeli jaro lépe než my,“ uvědomuje si karvinský trenér. Viktorka Žižkov nezačala jaro zcela ideálně, ale i tak má ze tří zápasů 4 body. Na úvod jarní části prohrála doma 1:2 se Zlínem, pak remizovala bez branek ve Varnsdorfu a minulý týden porazila 4:2 Sokolov. Svěřencům Jindřicha Trpišovského patří momentálně 5. místo s 32 body.

Jozef Weber a celý tým bude v sobotu postrádat Jaroslava Zeleného, jehož do hry nepustí zranění, které si přivodil před čtrnácti dny v utkání s Táborskem. Druhým hráčem, který zcela jistě do utkání nezasáhne, bude Erik Puchel. Ten totiž bojuje s reprezentací U19 v Německu o postup na Euro. Utkání 20. kola MFK OKD Karviná – FK Viktoria Žižkov začne v sobotu 28. března v 10:15 hodin ve Sportovním centru Kovona. Hlavním rozhodčím bude pan Jan Machálek a na čarách mu budou asistovat kolegové J. Paták a Pelikán.

Poločasová soutěž ve střelbě na přesnost z řad majitelů vylosovaných bulletinů nabídne i tentokrát zajímavé ceny. Tou hlavní bude klubový dres, druhou pětilitrový soudek piva a třetí klubová šála. Každý z trojice šťastných navíc ještě dostane dárek od partnera poločasové soutěže, kterým je RODNEX elektrocentrum. Cena zápasového zpravodaje je stále stejná - lidových 10 Kč.

Rozhovory Rozhovory
st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii