Generální partner
Světlý režim
31. březen 2015

Žáci hráli v Jihlavě a doma s Vítkovicemi

Jedna výhra, dvě remízy a jedna vysoká porážka. To jsou výsledky žákovských celků z uplynulého víkendu. Na fotkách Patrika Goje je zachycen tým U13.

U15

FC Vysočina Jihlava U15 – MFK OKD Karviná U15 1:1 (0:1)

Branka Karviné: 6. Gandzel

Sestava Karviné: Skocz - Brzóska, Gandzel, Pavlík, Kaczmarczyk - Klimek - Rybka (45. Bielan), Seriš, Bijok, Vlachovský - Harok.

Trenér Jan Laslop: „Vyrovnaný zápas skončil spravedlivou dělbou bodů. Náš gól vstřelil už v 6. minutě hlavou Gandzel."

U14

FC Vysočina Jihlava U14 – MFK OKD Karviná U14 9:1 (5:1)

Branka Karviné: 24. Buzek

Sestava Karviné: Kunz (36. Rylko) - Gráca (30. Szturz), Věčorek, Mendlík (25. Kuljovský), Štromp - Buzek, Dohnal, Streit, Klepek - Holzer (51. Jurčák), Kobza (50. Holoubek).

Trenér Jindřich Dohnal: „Nezačali jsme špatně, ale srazily nás tři góly během pěti minut. Sice se nám podařilo snížit díky Buzkovi, ale ještě do poločasu nám Jihlava přidala další dva góly. Celkově ji zdobila vysoká produktivita. Do čeho kopli, to skončilo v bráně. Náš výkon nebyl samozřejmě dobrý hlavně po kolektivní stránce. Bohužel nám citelně chybí hráči, kteří hráli na podzim, především Pisarek. Ale nejen jeho absence je znát. Každopádně se musíme v dalších zápasech zvednout."

U13

MFK OKD Karviná U13 – MFK Vítkovice U13 3:2 (3:2)

Branky Karviné: Pastušek 2, Přichystal 1

Sestava Karviné, I.sestava: Herdzina - Volný (Lukáš), Malý - Adamus, Čopík, Popov (Palička) - Pastušek (Gredka), Přichystal. II.sestava: Drobek - Müller, Dawid (Stuchlík) - Valoch, (Michailidis), Rychtařík, Goj - Špirko, Zych (Golasowski).

Trenér Zbyšek Gazda: „Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a naladěni předvést ofenzivní fotbal. Už ve 14. minutě to bylo 3:0 a zdálo se, že v tom budeme pokračovat. Šance jsme si vytvářeli, ale samotné proměňování už bylo horší. V posledních čtyřech minutách prvního poločasu soupeř využil nabídnuté šance a po hrubých chybách snížil na 3:2. Druhý poločas byl opět koncertem zahozených šancí a s přibývajícím časem začali být kluci nervózní, protože hosté se snažili vyrovnat. Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon."

U12

MFK OKD Karviná U12 – MFK Vítkovice U12 6:6 (3:3)

Branky Karviné: Volný 2, Jurásek, Kadlíček, Švec a Pindur po 1

Sestava Karviné, I.sestava: Bogár - Szczygiel, Kvapil, Iwanuszek (Krajčík) - Jurčák, Molitorisz, Rohal - Volný (Švec). II.sestava: Szkuta (Kolář) - Koudela, Kadlíček, Motyčka - Pindur, Klváček, Jurásek - Kanclerz (Ondračka).

Trenér Daniel Osička: „Odehráli jsme utkání se soupeřem výkonnostně přibližně na naší úrovni. Místy se nám dařilo soupeře přehrávat a místy měly zase více ze hry Vítkovice. Výkony jednotlivců byly nevyrovnané a taktéž i výkony jednotlivých skupin. V určitých herních situacích chyběl chlapcům potřebný klid a hlavně finální zakončení nám dělalo problémy, když jsme nedokázali využít i těch největších brankových příležitostí. Celkový výkon asi odpovídal tomu, že se jednalo o první jarní utkání, které jsme po dlouhé zimní přestávce odehráli na dvou hřištích současně."

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.