Generální partner
Světlý režim
11. květen 2015

Sedmnáctka po týmovém výkonu zdolala Slovácko

Mladší dorostenci hostili silné Slovácko a na výbornou si vedla hlavně sedmnáctka, která vstřelila tři góly a navíc neinkasovala. Týmu U16 (na fotkách) zápas nevyšel a podlehl jihomoravskému soupeři 1:4.

U17

MFK OKD Karviná U17 – 1. FC Slovácko U17 3:0 (2:0)

Branky: 12. a 44. Berešík, 38. Borkala

Sestava Karviné: Ciupa - Poštulka, Štěrba, Dostál, Špaček - Michalidis - Borkala, Ambrosiewicz, Berešík (72. Formela) - Římánek, Jaworski (44. Wenglorz).

Trenér Miroslav Štěpánek: „Odehráli jsme velmi dobré utkání. Podali jsme po taktické stránce výborný týmový výkon, a tím eliminovali kvalitu soupeře. Za předvedenou hru zaslouží všichni naši hráči pochvalu, zvláště pak dvougólový Martin Berešík a bezchybný Jirka Ciupa v bráně."

U16

MFK OKD Karviná U16 – 1. FC Slovácko U16 1:4 (1:2)

Branka Karviné: 21. Botur

Sestava Karviné: Lipták – Greger, Gančarčík, Cieslawski, Hejda – Sembol, Špiriak (41. Pavlík), Macko, Botur (41. Kaczmarczyk) – Kvapil, Hruška (41. Szotkowski).

Trenér Petr Gibala: „Utkání rozhodně vypadalo lépe než na podzim, jelikož jsme na Slovácku dostali potupných jedenáct branek. Po dvaceti minutách jsme šli do vedení, ale soupeř dvěma góly po našich chybách šel ještě do poločasu do vedení. Soupeř byl lepší na míči, snažil se hrát fotbal. O to jsme se pokoušeli také, ale gólmanova rozehrávka byla v tomto zápase špatná, a tak náš brankář častokrát jen nakopával dlouhé míče. Zlomovým okamžikem asi byl gól do šatny. Ve druhé půli jsme mohli profitovat z několika příležitostí, ale soupeřova obrana našim hráčům toho moc nedovolila. Slovácko pak přidalo ještě další dva góly a dovedlo utkání do vítězného konce.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii