Generální partner
Světlý režim
13. květen 2015

Devatenáctka brala bod ze Zlína všemi deseti

Morálku prokázal dorostenecký tým ve Zlíně. Dvakrát prohrával o dva góly, přesto nakonec odjel s jedním bodem za divokou remízu 3:3.

FC Fastav Zlín U19 – MFK OKD Karviná U19 3:3 (2:0)

Branky Karviné: 50. Berešík, 74. Moskál, 77. Škrečko

Sestava Karviné: Pastornický - Pavlík, Leibl, Moskál, Puškáč - Ďuriš, Večerka (46. Strnad) - Hejda (65. Škrečko), Smrž, Wenglorz (46. Berešík) - Putyera.

Hodnocení trenéra Romana Westa: „Úvod utkání se nám nepovedl. Po dvou vlastních gólech jsme prohrávali o dva góly. Pět minut před přestávkou mohl snížit náskok domácích Smrž, který šel sám na brankáře, ale svůj nájezd neproměnil. Do druhého poločasu jsme vystřídali, přidali na aktivitě s cílem vstřelit branku a oživit tak naděje na lepší výsledek. To se nám podařilo hned v úvodu gólem Berešíka po přihrávce Strnada. Ovšem poté si Zlín vytvořil převahu, měl několik brankových šancí a nakonec přidal gól na 3:1. V tento moment se zdálo být rozhodnuto. Dvakrát jsme v tomto utkání prohrávali o dvě branky, ve druhém případě ještě 15 minut před koncem zápasu. Z tohoto pohledu a při stavu současného kádru především do útočné fáze, je vyrovnání doslova zázrak. V posledních patnácti minutách jsme však vstřelili dva góly - nejprve se trefil kontaktní brankou Moskál a ihned po něm vyrovnal Škrečko na konečných 3:3. Bod musíme brát všemi deseti. Za tři poslední utkání jsme ze současné situace vytěžili naprosté maximum.“

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii