Generální partner
Světlý režim
27. květen 2015

Metoda Coerver Coaching v Horní Suché

Trénink pod vedením zkušených Coerver trenérů proběhne v pondělí 8. června od 16:30 na hřišti TJ Depos Horní Suchá. Akce je určena pro děti od 5 do 11 let.

Roadshow nabízí hráčům jedinečný tréninkový program vypracovaný Alfem Galustianem a Charlie Cookem, spoluzakladateli Coerver® Coaching. Základem programu je šestistupňová Coerver® Pyramida rozvoje hráče zaměřená na procvičování ovládání míče, zpracování a přihrávky, pohyby jeden na jednoho, rychlost, zakončení a skupinové hry.

Jedním z instruktorů je také trenér karvinských kategorií v MFK U8 a U13 Zbyšek Gazda. A jaké výhody čítá tato metoda pro samotné malé fotbalisty? Zlepší a vylepší si své schopnosti a dovednosti nebo si například užijí samotnou hru na jakékoliv výkonnostní úrovni.

Více informací včetně přihlášky na tento tříhodinový tréninkový program najdete ZDE.Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.