Generální partner
Světlý režim
29. květen 2015

U17+U16: Ze Slovácka s plným bodovým ziskem

Mladší dorostenci obrali jihomoravského soupeře na jeho hřišti i o všechny body! Sedmnáctka zvítězila 2:0, šestnáctka 3:1.

U17

1. FC Slovácko U17 – MFK OKD Karviná U17 0:2 (0:1)

Branky: Egri, Ambrosiewicz

Sestava Karviné: Ciupa - Wenglorz, Formela, Dostál, Špaček (73. Poštulka) - Borkala, Jaworski, Ambrosiewicz, Berešík - Egri (73. Kondziolka), Římánek (41. Michalidis).

Trenér Miroslav Štěpánek: „Středeční utkání jsme mohli rozhodnout již v první půli, kdy jsme neproměnili řadu slibných příležitostí. V úvodu druhého poločasu soupeř hru vyrovnal, ale my svou druhou brankou definitivně rozhodli o konečném výsledku."

U16

1. FC Slovácko U16 – MFK OKD Karviná U16 1:3 (0:1)

Branky Karviné: 21. Gančarčík, 64. z pen. Macko, 70. Kvapil

Sestava Karviné: Lipták - Greger, Gančarčík, Cieslawski, Botur (62. Seriš) - Hejda, Špiriak (78. Sembol), Macko, Kaczmarczyk - Kvapil, Swaczyna.

Trenér Petr Gibala: „Zvolili jsme dobrou taktiku, po celý zápas jsme byli nebezpečnější než domácí a bez nějakých větších chyb se nám povedlo dotáhnout zápas do vítězného konce. Jedinou obrovskou šanci Slovácko nevyužilo už v první půli, kdy nastřelilo na brankové čáře našeho hráče. S předvedeným výkonem mohu být spokojený.“

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii