Mlade talenty

Výborné výsledky týmů U15 a U12

03.06.2015 | redakce
 

Výborné výsledky týmů U15 a U12 S blížícím se koncem sezóny se začíná žákovským celkům dařit. O víkendu zdolala patnáctka Slovácko, přestože po první půli prohrávala o dva góly. Ještě víc se daří dvanáctce, která si poradila s Baníkem i Frýdkem-Místkem...

 

U15

MFK OKD Karviná U15 – 1. FC Slovácko U15 4:3 (1:3)

Branky Karviné: 40. a 42. Bijok, 19. Szotkowski, 51. Mrózek

Sestava Karviné: Kux (36. Žebrák) - Mrózek, Gandzel, Brzóska (66. Kretek), Kaczmarczyk - Vlachovský, Seriš, Pavlík, Bielan (65. Ostáš) - Bijok (61. Harok), Szotkowski.

Trenér Jan Laslop: „Po bojovném výkonu jsme fotbalovějšího soupeře dokázali přestřílet a podruhé ho v soutěži porazit."

U14

MFK OKD Karviná U14 – 1. FC Slovácko U14 1:2

U13

MFK Frýdek-Místek U13 – MFK OKD Karviná U13 9:8 (4:4)

Branky Karviné: Golasowski 3, Herdzina, Přichystal, Adamus, Pastušek a Rychtařík po 1

Sestava Karviné, I.sestava: Herdzina - Volný, Špirko, Dawid - Valoch (Lukáš), Přichystal, Popov (Stařičný) - Pastušek. II.sestava: Drobek - Adamus, Čopík, Müller (Palička) - Goj, Rychtařík, Michailidis - Golasowski.

Trenér Zbyšek Gazda: „Velmi dobré utkání díky předvedené hře obou družstev. Chybělo pouze více štěstí a utkání jsme mohli vyhrát. Ještě osm minut před koncem jsme vedli 8:7. Došlo i na sporné okamžiky - domácímu týmu byly odpuštěny dva fauly, za které jsme měli kopat penalty. Naopak pak rozhodčí uznal gól na 8:8 z jasného postavení mimo hru. Kluci se cítili ukřivdění a to je vyburcovalo k ještě větší aktivitě, díky které získali po hodině hry pokutový po dvou faulech za sebou. Nepovedlo se nám vstřelit gól, a tak soupeř zvítězil s velkým štěstím. Kluci zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon."

MFK OKD Karviná U13 – FC Baník Ostrava U13 4:13 (3:6)

Branky Karviné: Volný, Goj, Michailidis a Golasowski po 1

Sestava Karviné, I.sestava: Drobek - Adamus, Čopík, Gredka (Palička) - Valoch (Müller), Rychtařík, Michailidis - Golasowski. II.sestava: Herdzina - Volný, Špirko, Dawid - Goj, Přichystal (Stařičný), Popov (Lukáš) - Pastušek.

Trenér Zbyšek Gazda: „Zasloužené vítězství soupeře, který jasně dominoval a přehrál nás hlavně díky fyzické převaze."

U12

MFK Frýdek-Místek U12 – MFK OKD Karviná U12 1:10 (0:7)

Branky Karviné: Jurásek 5, Švec, Volný, Fukala a Kadlíček 1

Sestava Karviné, I.sestava: Bogár - Volný, Fukala, Krajčík (Koudela) - Pindur, Jurčák, Motyčka - Molitorisz (Kanclerz). II.sestava: Kolář - Szczygiel, Kvapil, Szkuta - Kadlíček (Švec), Klváček, Rohal (Ondračka) - Jurásek.

Trenér Daniel Osička: „Třetí utkání v řadě se silným soupeřem a třetí vynikající výkon kluků. S houževnatým soupeřem kluci opět prokázali, že s kvalitou soupeře roste i jejich předvedený výkon a chuť do hry. Příznivým zjištěním z posledních tří utkání s Opavou, Baníkem Ostrava a Frýdkem-Místek je to, že jsme v těchto zápasech výkonnostně nepropadli, soupeře dokázali dokonce i herně přehrávat a vítěznými zápasy potvrdit svou dosavadní jarní neporazitelnost. Vítězství není důležité, ale kluci předvádějí hlavně kvalitní herní výkony, za které je i trenéři našich soupeří chválí, což je potěšující."

MFK OKD Karviná U12 – FC Baník Ostrava U12 11:3 (6:3)

Branky Karviné: Jurásek 5, Molitorisz 2, Jurčák, Rohal, Motyčka a Klváček po 1

Sestava Karviné: I.sestava: Bogár - Volný, Fukala, Krajčík (Koudela) - Pindur (Kanclerz), Jurčák, Motyčka - Molitorisz. II.sestava: Kolář - Szczygiel, Kvapil, Szkuta (Ondračka) - Kadlíček (Švec), Klváček, Rohal - Jurásek.

Trenér Daniel Osička: „Další utkání s kvalitním soupeřem, který kluci zvládli na výbornou. Jsme názoru, že jsme soupeře přehráli nejen výsledkově, ale i herně a kluci ukázali svou herní kvalitu. Své útočné snažení dokázali vyjádřit i střelecky, třebaže ale i spoustu vyložených brankových příležitosti nedokázali využit, případně dotáhnout do úspěšného konce. Tým opět prokázal svou zlepšenou výkonnost oproti podzimní částí. Za předvedený výkon mohou být kluci právem na sebe hrdí a přesvědčili se, že když chtějí a prodají co v nich je, tak dokáží přehrát i takového soupeře, jakým je Baník Ostrava."

• U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 a U17 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunuly začátky zápasů - devatenáctka hraje už od 12 hodin a sedmnáctka od 14:15 hodin.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem