Generální partner
Světlý režim
20. srpen 2009

Dorostenci odstartovali drtivě

Fotbalové celky A dorostu MFK OKD Karviná odstartovaly svou misi, na jejímž konci by měl být návrat do Moravskoslezské ligy, na jedničku.

V dohrávkách úvodního kola smetli Hranice a vylepšili si skóre. Hned po prvním kole se ujali vedení v pořadí, protože tak drtivě nevyhrál nikdo.

Karvinští nechtěli před novou sezonou ponechat nic náhodě, a tak přes léto svůj kádr mohutně posilovali. Za starší dorostence se proti Hranicím představilo trio polských reprezentantů Setlak, Jaworski a Benauer. Další zahraniční akvizice - černohorský Albánec Arlind Zylfallari ještě nehrál. Poláci se hned na úvod blýskli góly. Benauer dal dva, Jaworski jeden, dva góly pak dal ještě Janík a jeden Škuta, který už naskočil do přípravy s A mužstvem trenéra Leoše Kalvody.

Mladší dorostenci nechtěli v ničem zaostat a také oni na úvod jasně vyhráli. Výsledek je ale zavádějící, neboť Hranicím scházel klasický gólman a do brány tak musel jeden z hráčů do pole, který toho upřímně moc nechytil

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.