Generální partner
Světlý režim
19. červen 2015

Žáci U13 mají za sebou úspěšnou sezónu

Trenéři mladších žáků U13 Zbyšek Gazda a Petr Bijok vyjádřili v posezónním hodnocení spokojenost po všech stránkách.

Hlavním cílem tréninkového procesu bylo pokračování ve zdokonalování všech herních činností jednotlivce. V této souvislosti se všichni společně ještě více zaměřili na výběr místa, práci s míčem pod časovým i prostorovým tlakem, hru jeden na jednoho a spoustu malých forem průpravných her. „Pozornost jsme věnovali také rozvoji silových schopností, ke kterým jsme využívali poznatky z úpolových sportů, atletiky a gymnastiky,“ prozradil Zbyšek Gazda.

V samotných utkáních bylo snahou hrát kombinační fotbal již od vlastní poloviny hřiště, rychle a kvalitně pracovat s míčem a být odvážní ve hře jeden na jednoho, převážně v blízkosti soupeřovy branky. „Právě tyto aspekty jsme nacvičovali v tréninkovém procesu, s kterým rovněž převládá spokojenost. Tréninková morálka všech hráčů byla v pořádku. Kluci chtěli pracovat na svém zdokonalování, což dokazovali svým přístupem, chutí a vztahem k fotbalu. Nejdůležitějším faktorem bylo zdraví, které se kromě malých výjimek všech drželo a přispělo tak ke kvalitě tréninkových jednotek,“ pochvaloval si trenér Gazda.Od léta čeká hráče přechod na velké hřiště, což bude náročnější na kondiční a technicko-taktickou stránku. „Na závěr je nutné a správné poděkovat rodičům a vedení klubu za příkladnou spolupráci. Všem přeji společně s kolegou Petrem Bijokem hezké prázdniny a těšíme se na novou sezónu,“ doplnil Gazda.

Sezóna 2014/2015

5. místo - 20 výher, 2 remízy, 6 porážek - 279:123 62 bodů

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?