Generální partner
Světlý režim
19. červen 2015

Žáci U13 mají za sebou úspěšnou sezónu

Trenéři mladších žáků U13 Zbyšek Gazda a Petr Bijok vyjádřili v posezónním hodnocení spokojenost po všech stránkách.

Hlavním cílem tréninkového procesu bylo pokračování ve zdokonalování všech herních činností jednotlivce. V této souvislosti se všichni společně ještě více zaměřili na výběr místa, práci s míčem pod časovým i prostorovým tlakem, hru jeden na jednoho a spoustu malých forem průpravných her. „Pozornost jsme věnovali také rozvoji silových schopností, ke kterým jsme využívali poznatky z úpolových sportů, atletiky a gymnastiky,“ prozradil Zbyšek Gazda.

V samotných utkáních bylo snahou hrát kombinační fotbal již od vlastní poloviny hřiště, rychle a kvalitně pracovat s míčem a být odvážní ve hře jeden na jednoho, převážně v blízkosti soupeřovy branky. „Právě tyto aspekty jsme nacvičovali v tréninkovém procesu, s kterým rovněž převládá spokojenost. Tréninková morálka všech hráčů byla v pořádku. Kluci chtěli pracovat na svém zdokonalování, což dokazovali svým přístupem, chutí a vztahem k fotbalu. Nejdůležitějším faktorem bylo zdraví, které se kromě malých výjimek všech drželo a přispělo tak ke kvalitě tréninkových jednotek,“ pochvaloval si trenér Gazda.Od léta čeká hráče přechod na velké hřiště, což bude náročnější na kondiční a technicko-taktickou stránku. „Na závěr je nutné a správné poděkovat rodičům a vedení klubu za příkladnou spolupráci. Všem přeji společně s kolegou Petrem Bijokem hezké prázdniny a těšíme se na novou sezónu,“ doplnil Gazda.

Sezóna 2014/2015

5. místo - 20 výher, 2 remízy, 6 porážek - 279:123 62 bodů

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii