Mlade talenty

Jozef Weber: Budeme pilovat hlavně herní věci

23.06.2015 | redakce
 

Jozef Weber: Budeme pilovat hlavně herní věci Na první pohled odpočinutí a s dobrou náladou se potkali hráči s realizačním týmem v pondělí dopoledne na startu letní přípravy. Trenér Jozef Weber má společně s týmem pouhý měsíc na to, aby se dokázali připravit na novou sezónu.

 

Vydržela hráčům dobrá nálada i po prvním dnu přípravy?

Asi ano. Dopolední výběh byl na rozehřátí, odpoledne na hřišti jsme už do toho šlápli. Věřím, že všem dobrá nálada vydrží i v dalších dnech (úsměv). Tým je zatím hodně mladý a plný elánu.

Můžete přiblížit program následujících dnů?

V úterý a ve středu budeme mít skupinové tréninky. Hráči také po částech v těchto dvou dnech podstoupí v Prostějově zátěžové fyzické testy. Od čtvrtku už začneme naostro a samozřejmě podle výsledků testů můžeme přípravu malinko upravit. Ale jsem přesvědčený, že kluci jsou kondičně připravení, a tak se budeme nejspíš věnovat hlavně herním věcem na trávníku. Času není moc, vždyť první srpnový víkend nás už čeká mistrovské utkání.Do té doby vás čeká šest přípravných zápasů, z toho se v pěti případech potkáte s polskými týmy. Bylo to tak v plánu?

Bylo. Chtěli jsme kvalitní polské soupeře, protože s nimi máme dobré zkušenosti třeba ze zimní přípravy. Naopak bylo cílem vyhnout se českým týmům, na které narazíme v soutěži.

Už jste zmínil, že na začátku přípravy je tým hodně mladý. Šanci od vás dostanou i úspěšní dorostenci včetně teprve šestnáctiletého Ondřeje Lingra. Už se jej pokusíte začlenit do kolektivu?

Ano, ale určitě ho nechceme zatavit. Viděli jsme ho s kolegy v zápasech I. dorostenecké ligy a Ondra je nadstandardní hráč, kterému chceme dát tímto impuls do další práce. Myslím si, že má předpoklady se brzy stát hráčem A-týmu. Proč bychom mu tedy tu šanci nemohli dát už nyní?

• U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 a U17 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunuly začátky zápasů - devatenáctka hraje už od 12 hodin a sedmnáctka od 14:15 hodin.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem