Mlade talenty

Ve středu první zápas – jede se na Slovácko

30.06.2015 | redakce
 

Ve středu první zápas – jede se na Slovácko Sportovní areál Širůch ve Starém Městě u Uherského Hradiště je místem, kde Karvinští zahájí sérii přípravných utkání před novou sezónou. Zápas začne ve středu od 17 hodin.

 

Druhý týden letní přípravy začali v pondělí svěřenci Jozefa Webera – včetně mladých hráčů z úspěšného dorostu a hráčů, kteří jsou v Karviné na testech. Především tito borci dostanou ve středu na hřišti prostor se ukázat. „Potom se rozhodne, co dál,“ nastínil karvinský trenér s tím, že do utkání zasáhnou i některé známé tváře.

Příprava jede na plné obrátky, zátěžové testy v Prostějově dopadly bez problémů a hráči polykají náročnější tréninkové dávky. „Už nejsou tak usměvaví jako na začátku minulého týdne,“ usmál se Weber. „Ale všichni poctivě makají a není žádný problém. Až na drobné zranění Mihaila Jovanoviće se nám vyhýbají i tyto problémy,“ těší ho. Navíc už naplno trénuje Petr Glaser a takřka na sto procent také Jaroslav Zelený, což je dobrý signál.

Slovácko je v přípravě dál, stihlo už odehrát dvě utkání – obě vítězné. Nejprve na rozehřátí přišla výhra nad Novým Městem na Moravě v poměru 5:2 (první půli odehrál i Vlastimil Daníček) a v pátek v Rakvicích si tým Svatopluka Habance poradil 1:0 se Znojmem. „Soustředíme se pouze na sebe, potřebujeme vidět naše vytipované hráče. To je v tuto chvíli nejdůležitější,“ zakončil Jozef Weber.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
dnes - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
včera - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.

• Freekick Challenge v Karviné
28.11. - V létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem