Mlade talenty

Zápas s Třincem budou provázet bezpečnostní opatření

18.03.2009 | Redakce
 

Již tuto sobotu se odehraje atraktivní derby mezi MFK OKD Karviná a Třincem. Přestože domácí i hostující fanoušci jsou bezproblémoví, budou tento zápas provázet zvýšená bezpečnostní opatření.

 

„Uděláme vše proto, aby se zápas odehrál v klidu. Nechceme na stadióně žádné incidenty. Proto přistupujeme k určitým opatřením, abychom riziko nežádoucích jevů snížily na minimum,“ říká technický ředitel Marián Gorniok. Hlavní zprávou je, že nebude povolen vstup do ochozů podnapilým osobám. Je také přísný zákaz vnášení pyrotechniky do areálu stadionu. „Před vstupem na stadión budeme provádět prohlídky a veškerá pyrotechnika bude zabavena,“ pokračuje Marián Gorniok.

Důležitou informaci máme pro fanoušky Třince. Pokud pocestujete na utkání automobilem, zaparkujte svůj vůz na parkovišti u Tesca nebo Gigasportu. Z důvodu uzavírek nebude možnost zaparkovat vozidlo v blízkosti stadiónu. Po té dbejte pokynů policie a bezpečnostní služby, která vás nasměřuje do sektoru hostů. Vstup do zóny pro fanoušky Třince bude z ulice Bažantnice (viz mapa)), vchodem pro fanoušky (viz plánek).• Sobotní výsledky st. žáků
včera - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
před 3 dny - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem