Generální partner
Světlý režim
3. srpen 2015

Starší dorost poprvé doma - hostí pražskou Slavii

V úterý 4. srpna pokračuje pro svěřence Romana Westa I. dorostenecká liga druhým zápasem. Od 14 hodin vyběhnou na Bažantnici proti silné Slavii Praha.

Celý tým si uvědomuje, že v prvním domácím utkání nového ročníku narazí na jednoho z nejtěžších soupeřů. Loni doma nad Slavií vedli o dva góly, nakonec prohráli 3:4. Venku odehrál karvinský tým rovněž vynikající utkání, jedno z nejlepších v celé sezóně, a přestože byl lepším týmem na trávníku, opět z toho byla těsná porážka – tentokrát 1:2.

„Chtěli bychom proti takto velkému klubu konečně bodovat, nejlépe vyhrát. K tomu budeme potřebovat výkon na hranici svých možností, maximální koncentraci, předvídavost a bojovnost,“ burcuje kouč West a přidává, že hráči se rovněž musí vyvarovat laciných chyb v obranné fázi a být produktivnější v proměňování brankových šancí. „Pak můžeme pomýšlet na lepší výsledek, než jaký jsme uhráli v prvním kole na hřišti Českých Budějovic,“ dodal. Soupeř z hlavního města v úvodním kole doma pouze remizoval s Jabloncem 0:0.

Utkání 2. kola I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – SK Slavia Praha U19 startuje na Bažantnici v úterý 4. srpna ve 14 hodin. Hlavním rozhodčím duelu bude pan Radim Duda.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?