Generální partner
Světlý režim
20. srpen 2015

Důležitý zápas pro U19, potřebuje vyhrát

V pátek hodinu po poledni pokračuje pro svěřence Romana Westa nejvyšší soutěž dalším zápasem. Po dvou jednogólových porážkách na hřištích soupeřů přivítají doma hradecké Votroky.

Vyhrát! To je cíl před pátečním utkáním proti Hradci Králové. „Citelně nám chybí body z Jablonce. Tam jsme byli lepším týmem, měli velké šance, ale bohužel se nám je nepodařilo proměnit,“ vrátil se trenér West k předposlednímu zápasu.

Domácí borci spoléhají na vlastní hřiště, kde ve své letošní premiéře rozstříleli 6:0 pražskou Slavii. „V tom zápase jsme se asi vystříleli. Právě následně v Jablonci a minulý týden v Jihlavě jsme už totiž neskórovali. Bohužel nám budou proti Hradci opět chybět někteří důležití hráči. Ale šance na vítězství tady je,“ hecuje West. Jak tedy podle hlavního trenéra týmu U19 v pátek zvítězit? „Celý zápas musíme odehrát tak, jako jsme hráli prvních dvacet minut v Jihlavě,“ dodal.

Mladí Votroci mají za sebou už čtyři zápasy - zatím neprohráli, ale také vždy inkasovali. V prvních třech utkáních remizovali (v Plzni 2:2, s Českými Budějovicemi 2:2, na Slavii 1:1) a naposledy porazili doma Jablonec vysoko 5:1.

Zápas I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – FC Hradec Králové U19 startuje na Bažantnici v pátek 21. srpna ve 13 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan David Lalík.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.