Generální partner
Světlý režim
29. srpen 2015

Erik Puchel s reprezentací U20 do Anglie!

Hned čtyřnásobné zastoupení může mít Městský fotbalový klub Karviná v mládežnických reprezentacích. Zatím je však jistý jen start Erika Puchla. Martin Pastornický, Oliver Putyera a Peter Lupčo čekají mezi náhradníky.

Výborná zpráva dorazila do sídla klubu. Trenér národního týmu do 20 let Martin Svědík nominoval ke dvěma přípravným utkáním na Britských ostrovech Erika Puchla. Dvanáctidenní sraz s vrcholy v podobě zápasů s týmem z kolébky fotbalu bude ohromný zážitek nejen pro Puchla, ale pro celý tým. „Těším se hodně. Je známo, že v Anglii se hraje dost tvrdě, tak na to jsem zvědavý,“ podotkl Puchel.

Sraz mají reprezentanti v Praze v neděli 30. srpna, první zápas je na programu v Birminghamu 5. září odpoledne, druhý pak o dva dny později večer. Mezi náhradníky figuruje ještě gólman Martin Pastornický.

Svou nominaci odtajnil také trenér reprezentační devatenáctky Pavel Malura. Mezi náhradníky je připraven Oliver Putyera. Devatenáctku čekají dva přípravné duely ve Finsku. A nový hráč v kádru trenéra Webera – Peter Lupčo – se objevil v nominacích slovenské jednadvacítky i třiadvacítky. Zatím jen pouze mezi náhradníky. 

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii